Sitemizde 57 Kategoride Toplam 709 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Korku Seansı 2 izle 2016 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Korku Seansı 2 izle 2016 türkçe dublaj full hd
720p

Korku Seansı 2 izle 2016 yılının hit korku filmlerinden biri. Sinemalarda iyi gişe elde etmiş filmimiz korku ve gerilim türü sevenler için oldukça iyi bir film. Filmimizin konusu ise şöyle; Paranormal olayları incelemeye devam eden Lorraine (Vera Farmiga) ve Ed (Patrick Wilson) çifti, bu sefer Londra’nın kuzeyindeki Enfield bölgesine araştırmaya gidiyor. Eşinden boşanmış Peggy Hodgson (Frances O’Connor) yaşları 7 ile 13 arasında değişen 4 çocuğuyla birlikte büyük bir eve taşınır. Bir süre sonra çocuklar geceleri hareket eden eşyalardan şikayet etmeye başlarlar. Anne önce durumu ciddiye almasa da çocuklarından özellikle Janet’a (Madison Wolfe) musallat olan gözle görünmez güçler, görmezden gelinemeyecek ölçüde hayatlarına kabus gibi çökecektir.

 

Yönetmen koltuğudna James Wan’ın oturduğu filmimiz baştan sona gerilim ve gizemi ön plana çıkarmış bir film. Filmimizin oyuncu kadrosunda ise Vera Farmiga ,  Patrick Wilson ,  Frances O’Connor ,  Madison Wolfe ,  Franka Potente gibi usta isimler var.

 

133 dakika boyunca tüylerinizi ürpertecek bir hikayeye hazır olun. Hiç sıkılmadan izleyeceğiniz filmimizi sitemizde türkçe dublaj oalrak full hd seçeneklerinde izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler