Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Kod Adı Sosisli 2018 Türkçe Dublaj izle – Hot Dog Aksiyon Komedi

Film Bilgileri

Kod Adı Sosisli 2018 Türkçe Dublaj izle – Hot Dog Aksiyon Komedi
720p

Kod Adı Sosisli Türkçe dublaj izle adlı film 2018 yılında vizyona giren ve izleyicileri oldukça komik maceralara sürükleyen bir filmdir. Kod Adı Sosisli izle adlı filmin bütçesi 2.500.000 dolar olarak açıklanmış ve yapımcılarının bildirimlerine göre film sinemalar da 5.673.893 kişi tarafından biletli olarak izlenmiştir.

 

Kod Adı Sosisli tek part izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, oldukça deneyimli ve yıllarını polis teşkilatına vermiş olan Luke ve yeni polis memur olmuş fakat hafızasının kuvveti ile hiç bir şeyi unutmayan tecrübesiz polis memuru Theo, teşkilat tarafından başkanlık sarayının korunması görevine atanmışlardır. Kendi nöbetleri oldukça sakin geçen bu adamların başına bir gün çok kötü bir olay gelir. Nöbetleri sırasında Sırplar tarafından saldırıya uğrayan başkanlık sarayı, şans eseri orada olan Avusturya büyükelçisinin kızının kaçırılması ile sonuçlanır. Nöbetleri sırasında gerçekleştirilen bu olay sonrasında sarayı koruyamadıkları düşünülen bu iki polis meslekten atılırlar. Bu duruma oldukça içerleyen iki farklı karakterdeki bu polisler işlerini yeniden geri alabilmek için güçlerinş birleştirip kızı kurtarmak için kendileriplan yaparlar. Fakat bilmedikleri bir şey vardır. Bu kaçırma olayı basit bir fidye olayı değil siyasi bir olay olduğudur. Olayın içine girdiklerinde başlarını nasıl bir belaya bulaştırdıklarını anlamaları ise çok uzun zaman almayacaktır. Kod Adı Sosisli tek parça izle adlı filmin konusu da tam olarak burada başlamaktadır. Kızı kurtarmak için defalarca planlar yapan ve bu planlar doğrultunda birbirinden komik ve macera dolu olaylar yaşayan bu polisler, hayatlarını nasıl bir tehlikeye attıklarının farkında değillerdir. Bir şekilde kıza ulaştıklarında ise belkide hayatlarının en büyük hatalarından birini yaptıklarını hemen oracıkta anlayacaklardır. Çünkü kızı kaçıran örgüt Sırbistan’ın en karanık örgütüdür.

 

Mesleklerinde adları lekelenen iki polisin meslekten atıldıktan sonra kendilerini aklamak için başlarını nasıl belaya soktuklarının konu alındığı Kod Adı Sosisli full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Korkuluk izle adlı filmimize de sitemizden ulaşabilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Kod Adı Sosisli 2018 Türkçe Dublaj izle – Hot Dog Aksiyon Komedi"
  1. salih 19 Temmuz 2018, 21:15

    ikinci izleyişim olmasına rağmen tekrar kahkalar boğuldum

  2. sena 19 Temmuz 2018, 21:17

    ulan var ya şu adama cidden çok üzülüyorum gerçekten başarılı bir film

Benzer Filmler