Sitemizde 57 Kategoride Toplam 707 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Kızıl Serçe Tek Parça 2018 Film izle

Film Bilgileri

Kızıl Serçe Tek Parça 2018 Film izle
720p

Vizyon tarihi 03 Mart 2018 olan ve baş rolünde güzel yıldız Jennifer Lawrence’in bulunduğu Kızıl Serçe full hd izle adlı fil gerilim ve korku filmidir. Film yayınlandığından bu güne kadar izleyicilerinden harika geri dönüşümler almış bir filmdir. 2018 yılının en güzel filmlerinden olma adayı olan Kızıl serçe tek parça izle hala sinemalarda yayınlanmaktadır.

 

Kızıl Serçe Full 720p izle

 

Kızıl serçe izle filminde, Dominika Egorova (Jennifer Lawrence), Rus güvenlik servisinde eğitimli bir baştan çıkarıcı olan sparrow olma isteği üzerine eğitilir. Vücudunu çok iyi kullanmasını bilen ve kendisine verilen emirler doğrultusunda yok etmek istediği adamı önce baştan çıkaran bu kadın daha sonra verilen emirler doğrultusunda kurbanlarını öldürür. CIA ajanı olan Nash adında bir adamı öldürme görevi alan bu kadın adamla birlikte geçirdiği zaman sonrasında adamın aslında kötü bir insan olmadığını anlar. Verilen emirleri sorgulamaya başlayan kadın Nash’ı öldürürse büyük bir krize neden olacağını anlar. Adama yavaş yavaş aşık olan bu kadın güveni tam oturduktan sonra olayları tek tek adama anlatır. Bu durum karşısında oyuna gelmek istemeyen bu iki aşık ajan kendilerine emir veren birimlere savaş açarlar.

 

Eğer bu savaşı kazanamazlar ise dünya büyük bir felakete sürüklenecektir. Kızıl serçe tek part izle adlı filmde kahramanların canlarını nasıl ortaya koyduklarını ve masum insanların hayatlarını nasıl kurtardıklarını izleyeceksiniz. Sinemalarda tam 43 milyon insan tarafından izlenen Kızıl serçe filmini hd olarak filmrax.com adresinden izleyebilirsiniz. Ayrıca sisteki kız adlı cin olmadan insanları korkutan yabancı filmi de sitemizde bulabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Kızıl Serçe Tek Parça 2018 Film izle"
  1. büşra 27 Mayıs 2018, 17:22

    Kızıl Serçe filmini izlemekten keyif alanlar buna yorum atsınlar.

  2. ahmet 27 Mayıs 2018, 17:23

    beğendim. izlenebilir.

  3. kemal 27 Mayıs 2018, 17:23

    kızıl serçe filmindeki kadın çok hoşmuş

Benzer Filmler