Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Kitapçı Türkçe Dublaj izle – The Bookshop Full Dramatik Filmler

MEVCUT FİLM TELİF HAKKI NEDENİ İLE SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR, SADECE FRAGMANI MEVCUTTUR!!! ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

Kitapçı Türkçe Dublaj izle – The Bookshop Full Dramatik Filmler
720p

2018 yılı Almanya yapımı olan ve yayınlandığı her ülke de en çok izlenen filmler arasına giren Kitapçı tek parça izle filmi, sinemalar da 34.265.262 kez izlenmiştir. Dramatik bir hayat hikayesinin, bir kadının var oluş hikatesinin anlatıldığı bu şahane filmi izlerken halinize şükredeceksiniz.

 

Kitapçı 720p izle

 

Kitapçı izle filminin konusuna gelecek olursak, muhasebe işi ile uğraşan kocası ile oldukça mutlu bir hayat süren kadın, hayatını kitap okumaya adamıştır. Kocası iş yerindeyken devamlı kitap okuyan bu kadın bir gün kapıya gelen bir polisin verdiği haber ile yıkılır. Trafik kazası geçirmiş olan koacsı hayatını kaybetmiştir. Tüm bu olayların ardından aklını yitireceğini tahmin eden kadın, bunlar gerçekleşmeden yeniden hayata tutunmak ister. Yaşadığı evi değiştiren kadın Almanya’nın en uzak köşelerinden bir kasabaya taşınır. Son parası ile oradan ev alan kadın geçim konusunda bu küçük kasaba da ne iş yapacağını bilemez. Sonunda aklına okumayı çok sevdiği kitaplarını da satacağı bir kitapçı dükkanı açmaya karar verir. Ancak kasaba halkı hayatı boyunca bırakın kitabı gazete bile okumamış insanlardan oluşmaktadır. Bir de teknoloji gelişince insanların eline yapışan telefonlar devreye girince kadının işi daha da zorlaşır. Kocasının acısını unutmak için çabalayan bu kadın ne kadar zor olacak olursa olsun bir hedef belirler. Kasaba halkına kitap okumayı sevdirmek.

 

Kitap okumayı insanlara sevdirmek için canını dişine takan ve bir uğraş bulan kadının dramatik öyküsünün anlatıldığı Kitapçı Türkçe dublaj izle filmi hd kalite ve 720p görüntüsü ile sitemize eklenmiştir. Dramatik filmleri seven kullanıcılarımız için benzer bir film olan Dünyanın sonu adlı filmimizi önerebiliriz.

8 yorum bulunmaktadır: "Kitapçı Türkçe Dublaj izle – The Bookshop Full Dramatik Filmler"
 1. soneroguz40 8 Haziran 2018, 22:25

  evet emege saygı adamlar yapmış bize takdir düşer gercektende güzelbi fimdi Kitapçı ayrıca sizlerede teşekürler bu olanagı bize sundugunuz ve bu keyfi yaşattıdıgınız icn…

 2. servetkocakaya 8 Haziran 2018, 22:26

  bu filmi ikinci kez izliyorum fevkaladenin fevkinde olmuş…

 3. MRHAYR 9 Haziran 2018, 10:13

  Her film hakkında o kadar açıklayıcı ve yerli yerinde bir yorum yazıyorsunuz ki yorumlarınızı okumak artık bir hobiye çevrildi benim için.

 4. nsersoz 9 Haziran 2018, 10:14

  Hiçbir sitede bulamamıştım Kitapçı filmini Kalite için de çok teşekkür ederim. Gerçekten iyisiniz

 5. ZeynepRan 10 Haziran 2018, 13:34

  O kadar zamandır bekliyorum 15 dk gibi geldi aktı gitti üzüldüm bitince

 6. ziyahkartal 10 Haziran 2018, 13:35

  GÜZEL SİTE KİTAPÇI FİLMİ GÜZEL ELİNİZE SAGLIK TEŞEKUR EDERİZ

 7. suheepgulen 11 Haziran 2018, 22:05

  Kitapçı filmine Bayıldımm admın tesekkurler ızlemeye deger tabı anlayana 🙂

 8. muhbire 11 Haziran 2018, 22:06

  Site harika ellerinize sağlık takılmadan film izlemek cok güzel veee filmm harika neki muhteşemdi seriye yakışmış

Benzer Filmler