Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Kışkırtma izle 2000 türkçe dublaj full hd

Film Bilgileri

Kışkırtma izle 2000 türkçe dublaj full hd
720p

Kışkırtma izle filmi Londra’da geçiyor. Venedik’ten Londra’ya yerleşen, Venedikli genç kız, Carla Borin, erkek arkadaşı ile birlikte kalmak için bir yer arayışına giriyor. Bu esnada başvurdukları emlakçı Moira, çiftin hayatını değiştirecektir. Ve çiftin bundan en ufak haberi yoktur. Moira, Venedik’ten Londra’ya gelen bu genç çifte geniş bir apartman kiralar. Carla’nın emlakçı Moira ile aralarında pek çok macera geçmeye başlar. Moira, Venedik’ten gelen genç kıza karşı çeşitli duygular beslemeye başlar. Aralarında cinsel bir çekim oluşmaya başlayan çift, herkesten gizli, lezbiyen bir ilişkiye başlar. Aralarındaki ilişki, herkesten gizli şekilde giderek büyür ve artık birbirleri olmadan yaşayamaz hale gelirler.

 

kışkırtma türkçe dublaj izle

 

 

Her ne kadar aralarındaki ilişki her geçen gün daha yoğun bir şekilde yaşanmaya devam etse de, Carla Borin, erkek arkadaşından da vazgeçmek istemez. Bunun üzerine, Moira ile aralarında pek çok tartışma yaşansa da, en sonunda Carla, erkek arkadaşının varlığını ona kabul ettirir. Ancak sorunlar bununla da kalmayacaktır. Carla ve Moira arasında yaşananların fotoğraflarını ve aralarında geçen mektuplaşmaları keşfeden erkek arkadaşı Matteo kıskançlık krizlerine girer ve olaylar bu noktadan sonra bambaşka bir hal alır. İhtiras, cinsellik ve heyecan dolu bir film olan, Kışkırtma Türkçe dublaj izleme seçeneğine de sahip. Bu filmi kendi dilinizdeki dublajlı versiyonu ile izleyebilirsiniz.

 

 

Yönetmen koltuğunda Tinto Brass’ın oturduğu aksiyon ve eğlenceli öğelerle dolu bir film olan Kışkırtma hd izlenmesi gereken bir yapım. Kışkırtma filminin yönetmen koltuğunda oturan Tinto Brass’ın, aynı zamanda filmin senaristleri arasında yer aldığını da belirmek gerekli. Farklı ve ilgi çekici bir yapım olan bu filmin başrollerinde, Yulia Mayarchuk ve Jarno Berardi gibi isimler yer almakta. Boş bir vaktinizde bu filmi mutlaka izlemenizi tavsiye ediyoruz.

1 yorum yapılmış "Kışkırtma izle 2000 türkçe dublaj full hd"
  1. YunusEmreYE 2 Mart 2018, 18:25

    İzlerken bayağı zevk aldı tavsiye ederim arkadaşlar.

Benzer Filmler