Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Kırlangıçlar Susamışsa 2018 Sansürsüz izle – Yerli Belgesel Filmleri

Film Bilgileri

Kırlangıçlar Susamışsa 2018 Sansürsüz izle – Yerli Belgesel Filmleri
720p

Bir köyün halkının köylerinin yok olmaması için ellerinden gelen en büyük direnişi yapmalarını konu alan Kırlangıçlar Susamışsa tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kırlangıçlar Susamışsa izle adlı film sinemalar da 4.373.785 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kırlangıçlar Susamışsa 2018 seyret

 

Kırlangıçlar Susamışsa sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsedecek olursak, Murat adında doğanın en güzel fotoğraflarını çeken bir delikanlı, kimsenin bilmediği bir Karadeniz’in dağ köyğne giderek burada resimler çekmeye karar verir. Bu köyde yalnız kalmamak için yanında Harun adında yeğenini de götüren Murat, burada onunla birlikte güzel zaman geçireceğine inanır. Köy kahvehanesinde köy halkı ile birlikte tanışan ve resimler için en güzel noktaları öğrenen delikanlı daha ilk günden aklının bile alamayacağı güzellikte fotoğraflar çeker. Paylaştığı sosyal medya da son derece beğeni alan bu güzellik sayesinde takipçi sayısını da arttırır. Bu sıra da köye gelen ve adının İhsan olduğunu öğrendiği garip görünüşlü bir adam köy halkı tarafından oldukça sevilmiş ve sahip çıkılmıştır. Bu dış görünüşü garip olan adamla tanışan Murat ve Hasan’da tıpkı köylüler gibi bu adamı çok severler. Son derece bilgili ve hayatta bir çok olayı yaşamış olan İhsan, anlattıkları karşısında insanları oldukça kendisine baplamayı başarmıştır. Köyden gitme zamanının geldiğini anlayan Murat ve Hasan bir sabah kalktıklarında köylülerin hepsinin köy meydanın da jandarmalar ile tartıştığını görürler. Son derece doğasal güzelliğie sahip olan bu köye hidroelektrik santrali yapmaya karar verilmiştir. Gelen adamlar tepki göreceklerinş bildikleri için yanlarında jandarma ile köye gelip keşif yapmaya karar vermişlerdir. Fakat jandarmanın olmasını takmayan köylü halkı son derece güzel bir direniş örneği göstererek köylerini ve doğayı savunuyor olması Murat ve Hasan’ın da oldukça hoşuna gider. Köyden gitmek üzere olan bu iki akraba, köyde biraz daha kalarak köylülere destek olmaya karar vermişlerdir. Bu sıra da köyün sevgilisi haline gelen İhsan ise köyğn güzelliğinin bozulmaması için gizliden gizliye planlar yapmaya başlamıştır.

 

2018 yılının en iyi Türk filmleri arasında gösterilen ve insanlara doğa sevgisinin anlatıldığı Kırlangıçlar Susamışsa full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin bir benzeri olan Hafıza adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Kırlangıçlar Susamışsa 2018 Sansürsüz izle – Yerli Belgesel Filmleri"

Benzer Filmler