Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Kiraz Mevsimi Tek Parça izle – 2018 Dramatik Aşk Öykü Filmi

Film Bilgileri

Kiraz Mevsimi Tek Parça izle – 2018 Dramatik Aşk Öykü Filmi
720p

2018 yılında vizyona giren ve izleyicileri tarafından oldukça beğenilen bir yerli aşk filmi olan Kiraz Mevsimi sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak belirlenmiştir. Kiraz Mevsimi izle adlı film sinemalar da 5.123.372 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kiraz Mevsimi 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Manisa’nın küçük bir kasabasında ailesi ile birlikte yaşan bir adam olan Mehmet, hayatı boyunca girdiği hiç bir işte başarılı olamamıştır. İşlere girerek para biriktirmek isteyen ve bir traktör alarak kendi işlerini yapıp hayatını kazanmak isteyen bu adam, bir türlü parayı biriktiremediğinden dolayı traktörü alamaz. Bu sırada köyde uzun zamandır aşık olduğu ve aşk yaşadığı Serpil ile evlenmek için bir işe girmesi gereken Mehmet, babasının eski mesleği olan madencilik işine hiç girmek istemez. Bunun nedeni ise işin hem zor olması hem de tehlikeli olmasıdır. Fakat Serpil’in babası bu işin fazla uzamaması gerektiğini kıza söylerek Mehmet’e haber gönderir ve kısa zaman içerisinde bir işe girerek kızlarını istemesi gerektiğini söyler. Bu sıra da kendi uzak akrabalarında da çok talibi olan Serpil ise erkek arkadaşına baskı yaparak en azından madencilik işine girmesini ister. Bu sırada babası ile konuşarak madencilik işi hakkında bilgiler alan Mehmet, sevdiği kıza kavuşabilmek için işe girmeyi kabul eder. İlk zamanlarda yeni işinde oldukça zorlanan Mehmet artık işi kaptığından dolayı eli alışmış ve bütün kendisine verilen işleri hakkı ile yerine getirir hale gelmiştir. Her ne kadar rahat bir nefes almış olsa da madencilik işinin ne kadar tehlikeli olduğunu da bir türlü aklından çıkaramamıştır.Bir hafta gececi olduğu sırada madende çıkan kaçak gazın bir anda patlaması ile oluşacak olan göçüğün altında kalacak olan bu genci kurtarmak için herkes seferber olacaktır. Uzun uğraşlar sonrasında kurtarılan Mehmet için ise hayat artık eskisi kadar kolay olmayacaktır. Bu göçük sırasında belden aşağısını tamamen kaybeden Mehmet’in dramatik hayat hikayesine Kiraz Mevsimi tek parça izle adlı filmde hepiniz tanık olacaksınız. Bu duruma rağmen erkeğinden vazgeçmeyen Serpil’in acısı ise izleyenleri dağlayacaktır.

 

Vizyona girdikten sonra izleyicilerin adeta yüreğini burkan Kiraz Mevsimi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Locman adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Kiraz Mevsimi Tek Parça izle – 2018 Dramatik Aşk Öykü Filmi"
  1. hilalll61 12 Eylül 2018, 21:41

    Kiraz Mevsimi 2018 de çıktı ama sanki daha önceden de izlemiştim.

Benzer Filmler