Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Kiki ile Miki Alatura izle 2017 full hd 720p

Film Bilgileri

Kiki ile Miki Alatura izle 2017 full hd 720p
1080p

Sitemize eklediğimiz Kiki ile Miki Alatura izlemek sizi çok güldürecek. Kiki ile Miki, Bulgaristan’da bir köyde doğup orada yaşayan iki yoksul kardeştir. Çalgıcılık yaparak yaşamlarını sürdürmeye çalışırlar. Tek istedikleri ise, günün birinde keşfedilmek ve plak çıkartarak isimlerini duyup ünlü olmayı, şöhrete ulaşmayı başarabilmektir.

 

 

Kiki ile Miki Alatura filmini tek part izle

 

 

 

Oldukça saf ve temiz kalpli olduklarından dolayı kendilerini kandırmak ise çok kolaydır. Kendilerine Belçika’ya vize çıkmasını beklemekteyken bu durumdan faydalanmak isteyen köyün tilkisi Biznesmen Bayram, Belçika’da yaşayan ve orada plakçılık yapan tanıdığı Plakçı Şehmuz’a ulaşarak iki çalgıcı için ayarlar. Amacı Kiki ve Miki kardeşleri plakçı dostuna pazarlayarak para koparmaktır. Kiki ve Miki köylerine ve yatalak annelerine veda ederek sonunda Belçika’nın yollarına düşerler. Size verdiğimiz bağlantıya tıklayarak Kiki ile Miki Alatura izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Fakat plak sektöründe işler artık eskisi gibi parlak değildir. Kiki ile Miki kardeşlerin gelişini öğrenen Plakçı Şehmuz onları kendisi için para kaynağı gibi görüp, her türlü dolandırıcılığı onlar üzerinden yapmayı planlar. Yalnız beklenmedik bir gelişme olur. Kiki ve Miki’nin Belçika’ya ineceği saati Şehmuz’un sekreteri yanlış kaydeder. Bu, büyük bir maceranın başlamasına vesile olacaktır. Sitemizden Kiki ile Miki Alatura full hd izleyebilirsiniz.

 

 

Belçika’ya varıp uçaktan inen Kiki ve Miki yanlış bir taksiye binerek, Şehmuz sandıkları çok farklı bir adamın evine varırlar. Bu sırada, şehirde Sabit isimli bir komiser gizli bir devlet görevindedir. Kendisinden çalıntı bir tabloyu bulması istenir. Eğer tabloyu kendisine verilen zaman içinde bulamazsa başına her türlü iş açılacaktır. Bakan Kemal’in ise bu tezgahta büyük bir çıkarı vardır. Devletin aradığı orijinal tablo Bakan Kemal’in evindedir. Bakan Kemal, gelişen olaylar karşısında kendisinin suçlanmaması için resmi bir an önce elinden çıkarmanın telaşına düşer. Resmi almayı kabul eden bir adamdan tahsilatı gerçekleştirmesi için adamlarını görevlendirir. Tablonun teslimatını Neco isimli bir kuryeci yapacaktır. Kiki ve Miki, yanlış taksiye bindikleri için kendilerini bu olayın tam merkezinde bulurlar. Birbirinden komik sahnelerin olduğu Kiki ile Miki Alaturka izleyerek çok eğleneceksiniz.

5 yorum bulunmaktadır: "Kiki ile Miki Alatura izle 2017 full hd 720p"
 1. KateBlue 2 Ocak 2018, 18:42

  İzledim komedi?

 2. kucukcadi_kiki 23 Ocak 2018, 12:48

  Harika olmuş çok beğendim tavsiye ederim.

 3. kurabiyecuk 23 Ocak 2018, 12:48

  Harika olmuş izlerken çok keyif aldım.

 4. kucukcadi_kiki 24 Ocak 2018, 14:44

  Ne kadar güzel film yapmışlar harika çok beğendim.

 5. nadir 2 Mart 2018, 18:06

  İyi film olmuş yalnız arkadaşlar tekrardan izlerim.

Benzer Filmler