Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Keloğlan 2018 Sansürsüz izle – Çocukluk Kahramanı Serüvenleri Serisi

Film Bilgileri

Keloğlan 2018 Sansürsüz izle – Çocukluk Kahramanı Serüvenleri Serisi
720p

Çocukluk kahramanlarımızdan olan ve küçükken en çok izlediğimiz ve en zeki yerli kahramanlarımızdan olan Keloğlan’ın 2018 versiyon yapımı Keloğlan full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Keloğlan izle adlı film sinemalar da 3.547.759 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Keloğlan tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ülkemizin en zeki, en çevik ve en korkusuz kahramanlarından olan Keloğlan, çizgi film kahramanı olarak insanlarımızın karşısına çıktıktan sonra özellikler yaşı büyük insanlar tarafında da izlenince, yapımcıları tarafından film halimne getirilmesi gerektiği fikri ortaya atılır. İlk filmi 1979 yılında yayınlanan ve Keloğlan Aramızda ismi ile insanların son derece beğenisini kazanan bu kahraman, daha sonrasın da seri seri yapılan başka filmleri ile 5 yıl boyunca Türk sinemasının zirvesinde kalmıştır. Aradan geçen yılların ardından hala insanlar tarafından internet üzerinde araştırıldığı görüldüğünden dolayı yapımcılar tarafından 2018 yılına uyarlanarak yapılmasına karar verilir. 2018 yapımı Keloğlan filminin konusunda olaylar şu şekilde gelişmektedir. Genç ve yakışıklı olan keloğlan, bir orman evinde garip nenesi ile birlikte yaşayan son derece korkusuz ve zeki bir insandır. Her ne kadar nenesinin koyunlarını otlatsa da aklının bir ucunda daima maceralara atılacağı ve insanların kahramanı olarak adlandırılacağı başarılara imza atabileceği hayallerini kurarak bunları gerçekleştirmek vardır. Tüm bu hayallerin peşinden koşmaya karar verdiği sıra da yaşadığı bölge de kralın kızı olan Cankız’ın başının dertte olduğunu öğrenir. Kızının kaçırıldığını bildirim ile yayınlayan kral, kızını bulan erkek ile kendisini evlendireceğini söyler. Maceralara atılmak isteyen keloğlan için bu olay tam anlamı ile biçilmiş kaftandır. Amacı kralın kızı ile evlenmek olmayan bu keloğlan, hayallerindeki macera dolu hayatı yaşamaktır. Fakat kızı kurtardıktan son ilk görüşte aşık olan bu kahramanımızı bu sefer kral damat olarak istemeyince Cankız ile birlikte kaçmaya karar vereceklerdir. Keloğlan sansürsüz izle adlı film siz değerli izleyicilerimize son derece komik olayları ekranlara getirmektedir.

 

2018 yılının en iyi kahraman filmlerinden olan ve yeni yıla uyarlanan Keloğlan tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Bebek Geliyorum Demez adlı filme de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Keloğlan 2018 Sansürsüz izle – Çocukluk Kahramanı Serüvenleri Serisi"

Benzer Filmler