Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Kelimelerin Ötesi Türkçe Dublaj izle – Avukat Filmleri 2017

Film Bilgileri

Kelimelerin Ötesi Türkçe Dublaj izle – Avukat Filmleri 2017
720p

Hollanda’lı yapımcıları tarafından yapılan ve oldukça fazla izlenme bekledikleri bir dram filmi olan Kelimelerin Ötesi Türkçe dublaj izle filmi yapımcıların da beklediğinden fazla ilgi görerek tam 2.562.737 kez izlenmiştir. Filmin bütçesi 1.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kelimelerin Ötesi izle filmi ülkemizde de oldukça beğenilmiş bir filmdir.

 

Kelimelerin Ötesi tek part izle

 

Filmin konusunu ele alacak olursak; Peter adında bir delikanlı uzun yıllar annesi ile birlikte tek başına yaşamak zorunda kalmıştır. Babasının küçükken öldüğünü zanneden delikanlı, annesi ile birlikte tek başına yaşamış ve sadece okuluna odaklanmıştır. Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra başarılı bir avukat olan Peter, kazandığı davalar sonrasında ülkenin söz ettiği bir numaralı insan haline gelmiştir. Basında oğlunu gördükten sonra babalık duyguları kabaran adam bir gün ansızın oğlunun karşısına çıkar. Yıllarca babasının öldüğünü zanneden ve 2 sene öncesine kadar da annesini kaybeden delikanlı, dünya da yapayalnız olduğunu düşünürken bir den babası karşısına çıkınca çok mutlu olur. Onu yılların verdiği hasret ile kucaklayan delikanlı yüm işlerini erteleyerek babası ile güzel zamanlar geçirir. oldukça zengin olan babası oğluna burada duramayacağını ve kendisinin de onunla beraber gelmesini ister. Kelimelerin Ötesi full hd izle adlı filmin asıl konusu buradan sonra başlar. Oldukça güzel bir kariyere ve dostlara sahip olan Peter’in önünde iki yol vardır. Ya babası ile gidecek ve hayatta olan tek insanın yanında olacaktır ya da kariyerini ve güzel arkadaşlarını seçerek hayatına kaldığı yerden devam edecek ve arada bir babasını görecektir.

 

Hollanda’nın 2017 yılında yapmış olduğu bu dram filmi ülke insanlarının yarısı tarafından izlenmiştir. Kelimelerin Ötesi 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin bir benzeri olan Paul apostle of christ adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "Kelimelerin Ötesi Türkçe Dublaj izle – Avukat Filmleri 2017"
  1. dalyan 16 Haziran 2018, 17:03

    Admin bir numarasın diğer siteler senin yanında halt yemis görüntü ses mokemmel videolari yuklemisin tesekurler

  2. emre 16 Haziran 2018, 17:03

    Kelimelerin Ötesi –çok iyi bir film ve çok iyi bir site emeğe saygı teşekkür ederim ve devamını beklerim yönetici bey benim güzel sözlerim için bana yazabilirmisiniz lütfen

Benzer Filmler