Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Kelebekler 2018 Sansürsüz izle – Köye Gelen Kardeşler Filmi

Film Bilgileri

Kelebekler 2018 Sansürsüz izle – Köye Gelen Kardeşler Filmi
720p

Babalarının isteği üzerine küs olan kardeşlerin köyde yeniden bir araya gelmelerini konu alan Kelebekler sansürsüz izle adlı film sonunda devletten destek alarak 2.000.000 TL bütçe ile hazırlanmıştır. Yapımcılarının açıklamalarına göre Kelebekler izle adlı film sinemalar da insanlar tarafından 1.573.782 kez izlenerek büyük bir başarı elde etmiştir.

 

Kelebekler 2018 yerli film izle

 

Türkiye’nin en iyi dramatik filmleri arasında bulunan Kelebekler tek parça izle adlı filmin konusunu kısaca ele alacak olursak, çocuklukların da büyüdüğü yeri terkeden 3 kardeş. Yalnız başına kalıp onların yollarını gözleyen bir babanın konusunu ele alan bu film bizlere büyük bir hüzün yaşayatacak. Hasanlı köyünde yaşadıkları bir olay sonrasında Hasanlı köyünü terketme kararı alan bu üç kardeş için yeni bir hayat başlar. Ancak babaları onların gitmelerini hiç istemez. Babaları Hasanlı köyünde yaşayan bir çiftçidir. 2 oğulu ve 1 kızı gittikten sonra kızı ona çok düşkün olduğu için kızının döneceğini düşünse de seneler boyunca üç evladıda onu arayıp sormaz. Acılı baba çocuklarının onu terkedişi sonucunda kahrolmuş durumdadır. Bir gün bu baba 3 çocuğuna da mektup yollar. Ancak bu mektubu açmamalarını ve Hasanlı köyüne onu ziyarete gelmelerini söyler. 3 kardeş yıllar sonra ilk defa babaları için gittiği köyde yüzleşir. Babalarını aramaya koyuldukları sıra da babalarının vefat etiğini öğrenirler. Mektubu açtıklarında babaları bir vasiyette bulunmuştur. Bu vasiyet iste baba öldüğünde kelebeklerin gelişinde gömülmektir. Çocuklar babalarının son isteğini yerine getirmek için uğraşırlar. Ancak bunu yapmak zorundadırlar çünkü eğer yapmazlarsa baba yıllar önce terkedildiği için hakkını helal etmeyecektir. Bu üç kardeş babalarının bu isteğini yerine getirirler. Yıllar önce bir çocuğun ölümüne şahit olup ona yardım etmeyen bu 3 kardeş bu köye gelerek o günü hatırlarlar. Pişmanlıkları babalarının ölümünden sonra daha fazla artmaktadır. Yıllar önce bu köyü terketmelerinin tek sebebi o çocuğun ölümünü akıllarından silmektir. Ancak bunu başaramamışlardır. Sadece acılarını dindirmeyi başarmışlardır. Hayatları boyunca o çocuğu kurtarmamanın pişmanlığını yaşamışlardır. Küçük çocuk ölümünden sonra kelebeklerin gelişinde gömülür. Baba bu durumu öğrendikten sonra hayatının en acılı dönemlerini geçirir. Bu yüzden baba öldüğünde 3 çocuğu tarafından kelebeklerin gelişinde gömülmek istemiştir. Kardeşlerin artık yüzleşme vakti gelir. Hayatları boyunca unutmaya çalıştıkları bu olay tekrar karşılarına çıkar.

 

Köyden ayrıldıktan sonra asla birbiri ile konuşmayan kardeşlerin babaları sayesinde köyde yeniden bir araya gelmelerini konu alan Kelebekler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz El Royale’de Zor Zamanlar adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "Kelebekler 2018 Sansürsüz izle – Köye Gelen Kardeşler Filmi"

Benzer Filmler