Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Kaza Adamı 2018 Film izle

Film Bilgileri

Kaza Adamı 2018 Film izle
1080p

2017 yılında gösterime girmesi beklenen fakat bir gecikme ile 2018 yılında gösterime girmiş olan kaza adamı tek parça izle filmi, bolca aksiyon sahneleri ile izleyicilerini adeta büyülemektedir. Yeraltı mafyasının ve polislerin mücadelesini konu alan film bolca ödül almıştır.

 

Kaza adamı tek parça full izle

 

Mike Fallon adında bir adam kendisine yer altı mafyalarında verilen görevleri yerine getirmektedir. Adam işinde o kadar başarılıdır ki verilen her işi zamanında yapar. Aynı zamanda dövüş teknikleri ve silah kullanımında da oldukça başarılı olan Mike Fallon, kimsenin kendisini yenemeyeceğini düşünmektedir. Polislerden oldukça nefret eden bu adam bu düşüncelere sahip olduğu zaman da bir den sevdikleri birer birer zarar görmeye başlar. Kaza adamı full izle adlı filmde bu adam polisler ile anlaşma yaparak yer altı mafyasına savaş açar. Sevdiklerine zarar veren yer altı mafyası ile bu adamı çatışmalarını kaza adamı Türkçe dublaj olarak izleyebilirsiniz.

 

Gösterime girdiğ ilk günden bu yana 18.987.243 kez izlenen bu film gişe rekorlarını alt üst ederek adından oldukça söz ettirmiştir. Aksiyon filmini sevenler için çelik yağmuru adındaki filmimizi öneririz.

2 yorum bulunmaktadır: "Kaza Adamı 2018 Film izle"
  1. Kazacı 4 Mayıs 2018, 17:26

    Kaza adamı filmi bence aksiyon filmleri arasında en güzeli. İnsan izlerken keyif alıyor gerçekten.

  2. Pelinhann 6 Mayıs 2018, 12:02

    Konusunu anlamak için akıllı olmak lazım. Kaza adamı 2018 yılının beyin zorlayan bir filmi.

Benzer Filmler