Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Kayhan 2018 Sansürsüz Full izle – Şahan Gökbakar Komedi Filmi

Film Bilgileri

Kayhan 2018 Sansürsüz Full izle – Şahan Gökbakar Komedi Filmi
720p

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’ın baş rolünde oynadığı ve 2018 yılının en komik filmleriden olan Kayhan sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Kayhan izle adlı film sinemalar da beyaz perde karşısında 5.273.484 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kayhan tek parça izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kayhan çocukluğundan beri iri yarı olan ve son derece yaramaz bir çocuktur. Mahallesinde ve akrabalarının arasındakş çocuklar tarafından da hiç bir zaman sevilmeyen Kayhan, ilkokul v elise yıllarında da arkadaşlarına son derece eziyet çektiren bir insan olduğundan dolayı pek sevilmemiştir. Fakat herkesin kendisinden korktuğu için yüzüne karşı devamlı gülen fakat devamlı arkadaşlarının arkasından kötü şeyler konuştuğu bir insandır. Liseyi bitirdikten sonra aradan geçen 20 sene süre zarfı içerisinden hiç evlenmeyen ve sadece ailesinin yanında ailesinin parasını yiyerek geçiren Kayhan, uzun zamandır görmediği lise arkadaşlarının kendi yılına ait pilav günün de buluşacaklarını öğrenir. İlk başlar da kendisi de davetiye bekleyen bu haylaz adam, arkadaşlarından kendisine davetiye gelmeyince morali oldukça bozulur. Daha sonra elline geçen mezuniyet yıllığını okuyan Kayhan, arkadaşlarının aslında kendisini hiç sevmediğini ve hatta kendisinden nefret ettiğini anlar. İki yüzlü arkadaşlarının olduğunu anlayan Kayhan bu durumdan en yakın arkadaşı olarak gördüğü annesine bahseder. Oğlunun üzülmesine dayanamayan anne ise oğluna ne yapacağı hakkında sorular sormaya başlar. Fakat ailesine bile Kayhan’ı rezil eden arkadaşlarının yanına bu olayı bırakma gibi bir düşüncesi yoktur. Bu duruma karşı hemen bir eylem planı yapan Kayhan, pilav gününe giderek kendisi hakkında kötü düşünceleri olan arkadaşlarının hepsinden intikam almaya karar verir. Liseden tüm arkadaşlarının katıldığı partiye yine kendine özgü bir kıyafet ile giden ve kendisini gören arkadaşlarının bir anda yüzlerinin düşmesine neden olan Kayhan, burada birbirinden komik olaylar yaşayacaktır. Kayhan full hd izle adlı filmi izleyen binlerce insanlar, filmin son derece başarılı ve komik olduğunu anlatmışlardır. İzleyenin bir kere daha izlemek istediği bu filmi sizler de büyük bir keyif ile izleyeceksiniz.

 

Son zamanların en komik adamı olan Şahan Gökbakar’ın abisi ile birlikte yapımcılığını yaptığı Kayhan tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Puloi Asla Yalnız Uçmayacaksın adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Kayhan 2018 Sansürsüz Full izle – Şahan Gökbakar Komedi Filmi"
  1. jun_naibzade 12 Eylül 2018, 21:35

    Kayhan efsanesin kayhan. 2. si de cıkmalı bunun.

Benzer Filmler