Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Kasırgada Vurgun Tek Parça izle – The Hurricane Heist Soygun Filmleri

Film Bilgileri

Kasırgada Vurgun Tek Parça izle – The Hurricane Heist Soygun Filmleri
720p

2018 yılının en ilginç soygun filmleri arasına giren ve izleyen insanlara soygun hakkında fikirler veren Kasırgada Vurgun tek parça izle adlı film, sinemalarda 32.678.267 kere izlenmiştir. Sinema dünyasının yüksek izlenme rekorları kıran filmleri arasına giren bu film, komik sahneleri ile de izleyenleri kahkahalara boğmaktadır.

 

Kasırgada Vurgun 720p izle

 

Kasırgada Vurgun izle adlı filmin konusuna gelince, bir gurup usta hırsız olan 5 kafadar arkadaş, en sonun kendi hayatlarının en büyük soygununu yapmak için bir araya gelirler. Amaçları kasaba bankasında bulunan 600 milyon doları  kendi hesaplarına aktarmaktır. Bu son işi yapmak için en güzel ve hatasız planı yapmak zorunda olduklarını bilirler. Planlar tamamlandıktan sonra günü ayarlayan soyguncular, soygun günü geldiği zaman büyük bir sürpriz ile karşılaşırlar. Kasaba da kasırga alarmı verilmiştir ve kasaba halkının tahliyesi başlamıştır. Bu durumda karşılarında sadece bankada bulunan 3 güvenlik görevlisi olacağını bilirler. 3 adam karşısında soygunu rahatlıkla gerçekleştireceklerine inanan bu adamlar inandıkları gibi de rahatça soygunu yaparlar. Fakat hesaba katmadıkları kasırganın şiddetidir. Bankadaki paraları aldıktan sonra bankadan çıkan soyguncular kasırganın şiddeti karşısında şok olurlar. Bir yandan kasırgaya parayı kaptırmamak için canla başla savaşan bu soyguncular, diğer yandan peşlerine düşen 3 banka güvenlik görevlisi ile de çatışmaya gireceklerdir. Kovalamaca sırasında başlarına gelen komik olaylar ise izleyicileri kahkahaya boğacaktır.

 

Tam bir aksiyon ve macera filmi olan Kasırgada Vurgun full hd izle filmi sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zamanda buna benzer bir başka filmimizi izlemek isterseniz Bank Chor adlı filmimiz de ilginizi çekebilir.

6 yorum bulunmaktadır: "Kasırgada Vurgun Tek Parça izle – The Hurricane Heist Soygun Filmleri"
 1. BerkayZengi 10 Haziran 2018, 13:37

  Efsane yapmışlar Kasırgada Vurgun birdaha izlicem emek için teşekkür ederim

 2. enurgdr 10 Haziran 2018, 13:38

  Kasırgada Vurgun Çok Eğlenceli çok güzeldi admin teşekkür ediyorum

 3. Berkay 11 Haziran 2018, 22:08

  Kasırgada Vurgun Film kalitesi konusunda son 10 senenin en kötü yılı olan 2013ün hobbitle beraber en iyi filmi bu kesinlikle izleyin.

 4. Murat_Bitlis 11 Haziran 2018, 22:08

  Tam anlamıyla mükemmel. Çok yaşa admin kardeş

 5. semih 14 Haziran 2018, 11:48

  kasırgada vurgun eline yüreğine sağlık admin kardeşim.görüntü kalitesine bayıldım

 6. metin 14 Haziran 2018, 11:49

  bu site gibis yok filmleri uzun halleri izliyorum muhteşem kalite hiç dolsun falan bekleme yok film izleme sitesi diye buna denit çok teşekkürler emeğinize sağlık

Benzer Filmler