Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Kartopu Savaşları izle 2016 animasyon filmleri full hd

Film Bilgileri

Kartopu Savaşları izle 2016 animasyon filmleri full hd
720p

Kartopu Savaşları izle 2016 yapımı başından sonuna macera ve komedi dolu harika bir Amerikan yapımı animasyon filmi. Yediden yetmişe yaş grubu olamayan filmimizde; Küçük bir köyde yaşayan bir grup çocuk, kış tatilinde eğlenmek için bir büyük bir kartopu savaşı yapmaya karar verirler. 11 yaşındaki Luke ve Sophie, iki ayrı grubun lideri olurlar. Sophie ve arkadaşları karşı taraftan korunmak için bir kale inşa ederler. Tatil sonunda kaleyi kim ele geçirirse kazanan taraf o olacaktır. Eğlenceyle başlayan masum savaş yavaş yavaş kendini ciddi bir kavgaya bırakır. Çocuklar en sonunda birbirleriyle savaşmayı bırakıp hep beraber kaleye saldırmaya karar verdiklerinde eğlence geri gelecektir.

 

kartopu savaşları full izle

 

Filmin yönetmeni ise bu tarz animasyon filmlerinin neredeyse birçoğunda imzası bulunan isimler  Jean-François Pouliot,  François Brisson ikilisi. Son yıllarda peşi ardına vizyona giren animasyon filmleri arasından sıyrılmayı başaran filmimiz senenin en iddialı animasyonlarından biri olmayı başarmış durumda.

 

Filmin tümz amanların en iyi film derecelendirme sitesi olan Imdb sitesi tarafıdnan aldığı puan 6.9 olarak belirlenmiş. Bu filmi sitemizde full hd olarak rahatça izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler