Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Kartopu Savaşları izle 2015 full hd animasyon filmleri

Film Bilgileri

Kartopu Savaşları izle 2015 full hd animasyon filmleri
1080p

Sizler için oldukça eğlenceli bir filmi daha sitemize eklemiş bulunmaktayız. Kartopu Savaşları izlemeye hemen başlayabilirsiniz. Şehrin karla kaplı olduğu kış tatilleri çocuklar için harika zamanlardır. Küçük bir köyde yaşayan 11 yaşındaki Luke ve en yakın arkadaşı Sophie de bunun bilincindedir. Yaşadıkları köy yoğun bir kar yağışı altında kalınca okul iki hafta tatil edilir. Köyün diğer çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir tatil dönemi geçirebilmek için bütün iki hafta sürecek bir kartopu savaşı yapmaya karar verirler. Luke ve Sophie iki ayrı takımın liderleri olarak karşı karşıya gelirler. Sophie ve arkadaşları karşı takımın saldırılarından korunabilmek için kendilerine bir kale yaparlar. Tatil sonunda Sophie ve takımı kaleyi koruyabilirlerse kazanan taraf olacaktır. Eğer Luke ve takımı kaleyi almayı başarırsa zafer onların olacaktır. Çocuklar arasında başlayan bu tatlı rekabet bir süre sonra yerini şiddetli bir rekabete bırakacaktır.

 

 

 

 

 

 

Sadece köyün çocuklarını merkez alan bu harika ve eğlenceli dünyada anne veya babalar değil; karla kaplı bir peyzaj, kayak pistleri gibi rengarenk ve ışıl ışıl yollar ve renkli evlerinin bulunduğu bir köy anlatılıyor. Dostluğun, dayanışmanın ve çocuk olmanın erdemini bu yapımda bulacaksınız. Sitemizden Kartopu Savaşları Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. 2015 yılında 3.359.425 dolar hasılat kazanan film, gösterime girdiği sezon boyunca gişede en çok izlenen Kanada filmiydi. Bu sayede Kanada Sinema ve Televizyon Akademisi tarafından verilen Cineplex Altın Ekran Ödülü’nü kazandı. Kartopu Savaşları full hd izle seçeneği ile sizlerle.

 

 

 

82 dakikalık bu eğlenceli animasyon filminin yönetmenliğini Jean-François Pouliot ve François Brisson paylaşıyor. Filmin müzikleri dünyaca ünlü müzisyen Celine Dion tarafından yapılmıştır. Snowtime izlemeye hemen başlayın ve çocukların bu eğlenceli dünyasına ortak olmak için daha fazla vakit kaybetmeyin.

4 yorum bulunmaktadır: "Kartopu Savaşları izle 2015 full hd animasyon filmleri"
 1. hephakliyiim 23 Ocak 2018, 12:53

  Harika yapmışlar süper olmuş

 2. ilaydademir_18 23 Ocak 2018, 12:53

  İzlemekten çok keyif aldım tekrardan izlerim.

 3. hephakliyiim 24 Ocak 2018, 14:46

  Harika bir film aşırı beğendim herkese tavsiye ederim izleyin gençler.

 4. ozan 2 Mart 2018, 18:09

  Çok beğendim bu filmi herkese tavsiye ederim arkadaşlar.

Benzer Filmler