Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

Karşınızda Grace Jones Full Hd Tek Parça izle – Disko Kraliçesi Filmi

Film Bilgileri

Karşınızda Grace Jones Full Hd Tek Parça izle – Disko Kraliçesi Filmi
720p

1970’li yıllarda büyük bir atılım yaparak tüm dünyaya adını duyuran Jamaika’lı pop yıldızı Grace Jones’un hayat hikayesinin anlatıldığı Karşınızda Grace Jones Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi 1.000.000 olarak açıklanmıştır. Yapımcı şirken filmin sinemalar da 1.647.485 insan tarafından izlendiğini de resmi sitesinde duyurmuştur.

 

Karşınızda Grace Jones 1080p izle

 

Dünya tarihine damga vurmuş bir ikonun hayat hikayesini sizlerle paylaşıyoruz. Disko kraliçesi, 70’li yıllarda moda dünyasını sallamış bir model olan, androjen görüntüsüyle bir dünya ikonu haline gelen, karizmatik bir oyuncu ama hepsinden önemlisi kendini her dönemde yeniden yaratabilmiş cesur bir pop yıldızı. Elbette benzersiz karakteri ve başarıları ile Grace Jones’dan bahsediyoruz. Uzun yıllar müzik dünyasınan ayrı kaldıktan sonra hayranlarının da sosyal medya üzerinden baskılarına dayanamayan Jones’un uzun bir aradan sonra müzik dünyasına döndüğü 2008 tarihli albümü Hurricane’in hazırlık süreci ve turnesinden görüntülere yer verildiği Karşınızda Grace Jones tek parça izle adlı belgesel ile film sektöründe de kendisine yer bulmuştur. Gizemli yıldızın müziğe ara verdiği tarihlerde Jamaika’da ailesiyle geçirdiği günlerden sahne arkasında yaşadıklarına kadar özel anlarını da içinde barındıran bu belgesel sayesinde 2000’li yılların genç nesilleri ile de tanışma fırsatı bulmuştur. Grace Jones’un hayran kitlesi bu filmin ardından büyük bir patlama yapmıştır.

 

Etkileyici giyimleri ile insanları adeta büyülene bu dünya yıldızının 2000’li yıllara nasıl döndüğünü konu alan Karşınızda Grace Jones full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da belgesel filmi sevenler için önerimiz Pazar Günü Gel adlı filmdir.

3 yorum bulunmaktadır: "Karşınızda Grace Jones Full Hd Tek Parça izle – Disko Kraliçesi Filmi"
  1. ensestanne188 1 Temmuz 2018, 14:00

    Karşınızda Grace Jones Süper film cok kaliteli ne yazık ki bu hep yabancılar yapıyor böyle filmleri

  2. Ceymin162 1 Temmuz 2018, 14:00

    Sizin gibi site bırak Türkiye’yi Dünyada yok. Gerçekten nasıl bu kadar hızlı iyi kalite bir site olunur herkese gösterdiniz çopk ama çok teşekkür ederim.

  3. tayfur001 1 Temmuz 2018, 14:01

    Admin gerçekten emeğin çok büyük çevremde dahil hepimiz bu siteden film izliyoruz çok teşekkür ederiz ayrıca filmde süper yine keyifle izledim hepinizin emeğine sağlık

Benzer Filmler