Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Karlar Prensi Elliot Türkçe Dublaj izle – Sevgilisini Arayan At Filmleri

Film Bilgileri

Karlar Prensi Elliot Türkçe Dublaj izle – Sevgilisini Arayan At Filmleri
720p

Son zamanlar da yapılan animasyon filmleri arasında adından en çok söz ettiren film olan Karlar Prensi Elliot Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Karlar Prensi Elliot izle adlı film sinemalar da 4.234.752 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Karlar Prensi Elliot full tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, dünyaya bir küçük at olarak gelen ve amcası ile birlikte kendilerine ait bir arazi de koyun otlatma işi yapan Elliot ve onun yakın arkadaşı Hazel, hayatlarının monoton ve sıkıcı olduğunu düşünen iki attır. Bu iki atın en büyük hayalleri ise maceradan maceraya koşmak ve başlarını durmadan belalara sokarak hayatların da heyecan katmayı istemektedirler. Fakat amcalarının sözlerinden çıkma gibi durumları olmayan bu ikili sonsuza kadar koyun otlatacaklarını düşünürler. Bu sıra da bir adam tarafından açılan rengeyiği elemeleri ve yarışması yapıldığını öğrenirler. Rengeyiği hikayeleri ile büyümüş olan bu 2 çılgın at bu haberi aldıktan sonra amcalarının lafını ezerek dünyanın diğer ucunda olan bu elemelere katılmayı planlarlar. Sonunda yaptıkları planların peşinden gitmeleri gerektiğini anlayan bu iki at yolculuğa çıkarlar. Hayallerinin peşinden gitmenin verdiği heyecanı bile yaşamanın zevkli olduğu konusunda hem fikir olan bu ikili, daha sonrasında kendilerine gelecek bir haber ile sarsılacaklardır. Noel bayramlarının son derece önemli olduğu bir yer de yaşayan bu ikili, köyü kalpli bir kadının noeli baltalamak için elinden gelen kötü olayları çıkardığını öğrenirler. Amcasına ve oradaki koyunlara saldırarak o araziyi almak isteyen bu kadının yaptıklarını duydukların da ise Hazel ve Elliot hayatlarının en zor kararlarını vermek zorunda kalacaklardır. Hayallerine bu kadar yaklaşmış olan bu iki küçük atın önün de 2 seçenek vardır. Ya yaşadıkları araziye dönerek amcalarına yardım edecek ve noeli kurtaracaklardır ya da hayallerinin peşinden giderek bir daha asla eskisi gibi bir arazi ortamını bulamayacaklardır. Karlar Prensi Elliot tek parça izle adlı filmi izleyen çocuklarınızın doğruyu seçme konusun da düşüncelerinin olumlu yönder geliştiğini fark edeceksiniz.

 

2018 yılının en geliştirici animasyon filmlerinden olan ve özellikle büyükler tarafından bile çok sevilen Karlar Prensi Elliot full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cesur Araba adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "Karlar Prensi Elliot Türkçe Dublaj izle – Sevgilisini Arayan At Filmleri"

Benzer Filmler