Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Karımı Gördünüz Mü 2018 Full Hd izle – Peker Açıkalın Komedi Filmleri

Film Bilgileri

Karımı Gördünüz Mü 2018 Full Hd izle – Peker Açıkalın Komedi Filmleri
720p

Ünlü oyuncu Peker Açıkalın ve İvana Sert’in başrolünde oynadığı ve izleyicilerin oldukça beğenisini kazanan Karımı Gördünüz Mü full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Karımı Gördünüz Mü izle adlı film sinemalar da 4.265.163 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Karımı Gördünüz Mü 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hasan Geçer ve Makbule Geçer ülkenin en zengin çiftlerinden biridir. Yüzlerce tatil köyü ve otele sahip olan bu karı koca, yine de yoğun tempoda çalışarak işlerinin bozulmaması için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Fakat bir gün Makbule işlere bir hafta ara vererek bir tatil yapmaları gerektiğini söyler. Kocası bu duruma her ne kadar olumlu yaklaşmasa da teklifi kabul eder ve hangi tatil merkezlerine gitmeleri gerektiğini sorar. Fakat Makbule’nin bu sefer aklında çok farklı bir durum vardır. Kendi tatil köylerinden yada otellerinden birine gitmek istemeyen bu kadın, başka bir kişinin tatil köyüne gitmeye karar verir. Bu duruma her ne kadar anlam veremese de karısını kırmak istemeyen Hasan bu teklifi kabul eder. Karısı ile birlikte araştırmaları sonucunda bir tatil köyü üzerinde karar kılarlar. Uzun zamandır takip ettikleri ve kendileri kadar zengin bir iş adamının tatil köyü olan Şempanze tatil köyüne gidecek olan bu çifti zengin iş adamı kapıda karşılayacaktır. Araçlarından iner inmez döner kapıya geldikleri andan itibaren çiftin başına büyük bir olay gelecektir. Hasan arkasına baktığı anda karısı Makbule’yi göremeyince bir anda tedirgin olur. Aradan 2 gün geçmesine rağmen karısından bir türlü haber alamayan Hasan, polise haber vermek yerine otelde bulunan herkese karısının resmini göstererek Makbule’nin nere de olduğunu sormaya başlar. Bu durum karşısında oteldeki diğer insanlara küçük düşmeye başlayan ve insanların alay konusu haline gelen Hasan ise çareyi dedektif arkadaşını çağırmakta bulur. Otele gelen dedektif arkadaşına olayı başından sonuna kadar anlatan Hasan ise başlarına gelen bu kötü olayın bir an önce temizlenmesi gerektiğini söyler. Karımı Gördünüz Mü tek parça izle adlı filmde tüm komik ve trajedi olayları bu andan itibaren başlayacaktır.

 

Son zamanların en ilginç romantik filmlerinden olan ve bir kadının kocasına nasıl ders verdiğini konu olarak beyaz perdeye yansıtan Karımı Gördünüz Mü sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Oflu Hoca Trakya’da adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Karımı Gördünüz Mü 2018 Full Hd izle – Peker Açıkalın Komedi Filmleri"
  1. BeyefendisiA 12 Eylül 2018, 21:40

    Aha birisi de karısını arıyor. Karımı Gördünüz Mü filmi de garip ya.

Benzer Filmler