Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Karayip Korsanları 5 izle full hd altyazılı

Film Bilgileri

Karayip Korsanları 5 izle full hd altyazılı
720p

Karayip Korsanları 5 izle neredeyse hemen hemen hepimizin hayran olduğu Karayip korsanları serisi son filmi ile biz seyircilerle buluştu. Herkesin çekimlerine start verildiğinden itibaren sabırsızlıkla beklediği filmi izleyebileceğiz. Her zamanki gibi Jack Sparrow’un maceralarından birine tanıklık edeceğiz.

 

 

 

Kaptan Jack Sparrow (Johnny Depp), denizde yıllar boyu yaşadığı tehlikeli maceraların ardından bir kez daha zor duruma düşmüştür. Gaddar Kaptan Salazar (Javier Bardem), hayaletli gemisiyle birlikte sonunda şeytan üçgeninden kurtulmuş, karşısına çıkan tüm korsanları yok etmeye ant içmiştir. Jack Sparrow’un tek kurtuluş umudu, sahibine denizlerin mutlak kontrolünü veren Poseidon Asası’nı bulmaktır. Bu zorlu yolculukta ona güzel astronom Carina Smyth (Kaya Scodelario) ve dik kafalı denizci Henry (Brenton Thwaites) eşlik edecektir. Jack Sparrowi Salazar’ın saltanatına son verebilecek mi? Yoksa Jack Sparrow’un bu filmde sonu mu olacak?

Toplamda dünya genelinde 600 Milyon Dolar elde eden film, ilk haftadan gişeleri alt üst etmeyi başardı. Karayip Korsanları 5 full hd olarak izlemeniz için sizlerle. İyi Seyirler..

 

2 yorum bulunmaktadır: "Karayip Korsanları 5 izle full hd altyazılı"
  1. hazin 12 Haziran 2017, 20:40

    süper film

  2. selahattin 14 Ekim 2017, 18:07

    geçekten güzel film.

Benzer Filmler