Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Karanlık Zihinler Türkçe Dublaj 2018 izle – Salgın Çocuk Hastalık Filmi

Film Bilgileri

Karanlık Zihinler Türkçe Dublaj 2018 izle – Salgın Çocuk Hastalık Filmi
720p

Son yıllarda salgın hastalıkların film konusu olduğu ve insanların oldukça ilgisiniçeken bu filmlerin arasında yer alan Karanlık Zihinler Türkçe dublaj izle adlı film 3.268.379 kişi tarafından sinemalar da izlenmiştir. Karanlık Zihinler izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 dolara olarak açıklanmıştır.

 

Karanlık Zihinler 1080p izle

 

Karanlık Zihinler tek parça izle filminin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, yapılan bir deney sonrasında dünyaya yayılan bir virüs sadece çocukların etkilendiği bir rahatsızlık ortaya çıkarmaktadır. Vücutları gelişmeyen ve tüm hastalıklara açık olan çocuk vücudlarında oldukça etkili olan bu hastalık dünyanın her noktasına yayılır. Çok az çocuğun hastalığa yakalanmaması ise dünyanın geleceği için bir umut ışığı olmuştur. Hastalığa yakalanmayan çocukları bir toplama kampında toplamaya karar veren Amerikan hükümeti, bu çocuklar üzerinden deneyler yaparak hastalığa karşı nasıl dirençli olduklarını öğrenmek ister. Fakat bu çocukların arasında bulunan 16 yaşındaki üstün zekalı Baros, bu sıkı korumalı toplama kampından kaçmayı başarır. Dünya üzerindeki tüm toplama kamplarından kaçan çocukların toplandığı adrese giden Baros, buradaki arkadaşları ile kendilerini arayan yetişkinlerden kaçmak için ellerinden geleni yaparlar. Fakat her defasında yetişkinler tarafından sıkıştırılan ve her seferinde bir kaç arkadaşlarının yakalanması ile sonuçlanan bu olaylara karşı bir plan hazırlarlar. Kaçmanın artık işe yaramadığını anlayan bu çocuklar karşı bir eylem yaparak ayaklanırlar. Zaten zor durumda olan dünya da insanların zorluk çektikleri bir bölge de ellerine geçirdikleri silahlar ile ayaklanma yapan bu çocuklar ile, onların üzerinde deney yapmak isteyen devlet görevlileri arasında şiddetli çatışmalar yaşanacaktır. Çocuk olmalarına rağmen aralarında silah kullanmayı bilen Baros arkadaşlarına tek tek silah kullanmasını öğretecek ve onların daha tecrübeli olmalarını sağlayacaktır.

 

2018 yılının en dramatik ve macera dolu filmi olan Karanlık Zihinler full hd izle adlı film hd kalite de ve 720p olarak sitemize eklenmiştir. Bu filme benzer bir film olan Sıkı Dostlar adlı filmimizi de izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Karanlık Zihinler Türkçe Dublaj 2018 izle – Salgın Çocuk Hastalık Filmi"
  1. Turkei 4 Ağustos 2018, 05:57

    Efsane

Benzer Filmler