Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Karanlık Sır 2018 Türkçe Dublaj izle – İspanya ve Amerika Korku Filmleri

Film Bilgileri

Karanlık Sır 2018 Türkçe Dublaj izle –  İspanya ve Amerika Korku Filmleri
720p

2018 yılının en iyi korku filmlerinden olan ve 4 kardeşin dramatik hikayelerinin beyaz perdeye aktarıldığı Karanlık Sır Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Karanlık Sır izle adlı film sinemalar da 4.274.794 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Karanlık Sır 2018 korku filmi izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Sam adında en büyük ağabey olarak ailenin ilk çocuğu, en son kardeşi doğduktan sonra babasının ölümü ile sarsılır. Babalarının ölümlerinden sonra annelerinin bu acıya dayanamamasından sonra hastalanması, çocukların son derece morallerinin bozulmasına neden olur. Eğer anneleri de ölürse devlet tarafından alınacak ve birbirlerinden ayrılmak zorunda kalacak olan bu kardeşler kesinlikle böyle bir yaşamayı istememektedirler. Aradan geçen 1 yılın ardından annelerini de kaybeden çocukların korktukları başlarına gelmiştir. Devlet tarafından yeimhanelere konarak birbirlerinden ayrılmak istemeyen bu çocuklar aralarında bir karar alarak annelerinin ölümünü herkesten gizlemeye karar verirler. Evlerinin mahsenlerine koydukları annelerinin cesedi ile yıllarca yaşamak zorunda kalan bu çocuklar, yaşları yetimhane yaşını geçtikten sonra annelerini gömmeye karar verirler. Annelerini güzel bir cenaze töreni ile gömdükten sonra rahatladıklarını düşünen bu çocukların herkesi şok edecek bir sırları daha vardır. Bu sır tüm çocukların hayatlarının mahvolmasına neden olacaktır. Aynı evde annelerinin cesetleri ile yıllarca yaşamış olan bu çocuklara öteki alemden canlılar da musallat olmuşlardır. Bu öteki alem canlılarından annelerinin ruhlarının kendilerini yıllarca koruması sayesinde saldırılara maruz kalmayan bu çocuklar, annelerini gömdükten sonra korumaları kalmadığından dolayı öteki alem şeytani varlığı tarafından her gece saldırılara maruz kalmaya başlarlar. Karanlık Sır tek parça izle adlı filmde bu 4 kardeşin hayatta kalma mücadelelerini büyük bir korku ile izleyeceksiniz.

 

Birbilerine hayatları boyunca sahip çıkan ve ayrılmamak için ellerinden geleni yapan Karanlık Sır full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Kapıdaki Sır adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Karanlık Sır 2018 Türkçe Dublaj izle – İspanya ve Amerika Korku Filmleri"
  1. tescilligergin 12 Eylül 2018, 21:39

    Her insanın bir Karanlık Sır gibi bir sırrı vardır. Bu film onu ortaya çıkaracak.

Benzer Filmler