Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Karanlığın Elli Tonu izle 2017 full hd türkçe dublaj

Film Bilgileri

Karanlığın Elli Tonu izle 2017 full hd türkçe dublaj

İki yıl aradan sonra 2. devam filmi ile seyircinin karşısına çıkan Karanlığın Elli Tonu izle filmi 2017 yılının Şubat ayında vizyona giriyor. 2015 yılında Grinin Elli Tonu izle filmi ile vizyona giren dram ve romantizmi bir arada işleyen yapım bu seferde seyircisini fazlası heycanlandıracak.

 

 

Yönetmenliğini James Foley’in üstlendiği yapımda bu sefer sorunlu ve takıntılı bir genç girişimci olan Christian Grey (Jamie Dornan), gönlünü kaptırdığı sıradan bir bayan olan Anastasia (Dakota Johnson) ile yeniden ilişki yaşamaya başlayacaktır. Daha önceki filmde Christian’ın karanlık ruhunun verdiği ve ilişkilerini ayrılma noktasına getiren egoları bu sefer 2. film ile tekrardan depreşecektir. Anastasia’nın yeniden ilişkiye başlama konusunda tereddüt yaşamasına rağmen, Christian’a karşı çok yoğun yaşadığı duygular onu yeniden bir ilişkiye sürükleyecektir. Fakat Anastasia’nın gözden kaçırdığı bir durum vardır. O da Christian’ın karanlık ve tehlikeli geçmişinin onun peşini bırakmamasıdır. 116 dakika boyunca nefesinizi tutarak seyredeceğiniz Karanlığın Elli Tonu full hd izle filmini kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

Baştan sona çok tutkulu bir aşka şahit olacağınız bu harika aşk filmini Karanlığın Elli Tonu Türkçe dublaj izleme avantajı ile seyredeceğinizi de hatırlatmak ister, mutlu ve keyifli seyirler dileriz.

3 yorum bulunmaktadır: "Karanlığın Elli Tonu izle 2017 full hd türkçe dublaj"
  1. ayse 11 Şubat 2017, 20:47

    hadi bakalım kitap kadar iyimi

  2. Mert 12 Şubat 2017, 23:00

    Şu anda sinemadayım böyle film olmaz adam resmen kadını yedi bitirdi.

  3. Özge 28 Şubat 2018, 03:49

    Süperdi dewamı gelir. Umarm

Benzer Filmler