Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Kara Kule izle 2017 tek part full hd

Film Bilgileri

Kara Kule izle 2017 tek part full hd
720p

Kara Kule izle filmi 2017 yapımı aynı adlı romandan uyarlama olan bilim kurgu ve macera türünde bir Amerikan yapımı film.11 yaşındaki Jake Chambers (Tom Taylor), rüyalarında gördüğü, ancak kimsenin varolduğuna inanmadığı Orta Dünya’yla ilgili ipuçlarını takip ederek buraya ulaşmayı başarır. Burada yine rüyalarında gördüğü Silahşör Roland Deschain (Idris Elba) ile karşılaşır. Deschain, yıllarca kendi evrenlerini korumak için Kara Kule’yi savunmuştur, ancak Siyahlı Adam (Matthew McConaughey) oraya ulaştığında hem Orta Dünya, hem de insanların dünyası yok olacaktır. Ona engel olabilmek silahşör, genç Jake ile zorlu bir yolculuğa çıkacaktır.

 

kara kule full hd izle

 

Kara Kule türkçe dublaj izle Stephen King’in bestseller olan efsane kitabı The Dark Tower’dan uyarlama olan yapımımızın oyuncu kadrosunda İdris Elba , Matthew McConaughey , Tom Taylor , Katheryn Winnick , Abbey Lee gibi isimler yer alıyor. Filmin yönemteni ise oldukça başarılı bir yönetmen olan Nikolaj Arcel. Filmin şimdiden gişe rekorlarını alt üst etmesi bekleniyor.

 

95 dakika süren yapımımız dur durak bilmeyen aksiyonu ile sizi kendisine hayran bırakacak bir yapım. Bu filmi sitemizde full hd olarak izleyebilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Kara Kule izle 2017 tek part full hd"
  1. mekmed 16 Şubat 2018, 01:13

    Guzel 10uzerinde 6.5 diyebilirim

Benzer Filmler