Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Kapıdaki Sır 2018 Türk Korku Full izle – Cehennem Kapıları Yerli Filmi

Film Bilgileri

Kapıdaki Sır 2018 Türk Korku Full izle – Cehennem Kapıları Yerli Filmi
720p

Türkiye’de yapılan korku filmlerinden oldukça farklı bir konuyu ele alan Kapıdaki Sır sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kapıdaki Sır izle adlı film sinemalar da 5.278.223 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Kapıdaki Sır full hd izle

 

Kapıdaki Sır tek parça izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Mehmet adında bir adam çok aşık olduğu kız arkadaşı ile evlenmek için her türlü çabayı gösterir fakat köy şartlarından dolayı kızı alacak parayı bir türlü denkleştiremez. Kızın babasının kalıcı bir meslek istiyor olması da Mehmet’i oldukça zor durumda bırakır. Çok sevdiği kız arkadaşını başka erkeklere kaptırmak istemeyen Mehmet bir çıkış yol ararken en yakın arkadaşının bir anda çok zengin olmasına anlam veremez. Bu arkadaşının yanına giderek nasıl zengin olduğunu öğrenmek ister. Çok sevdiği arkadaşı nasıl zengin olduğunu anlatmaya başlar. Arkadaşının bir cinayet tarikatına üye olduğunu ve onlardan gelen emirler doğrultusunda cinayetler işleyerek onlara hizmet ettiğini ve karşılığında ise tonlarca para aldığından bahseder. Fakat bu durumun kendisine ters olduğunu söyleyen Mehmet arkadaşının yanından ayrılır. Fakat gid gide babasının baskılarına maruz kalan genç kız Mehmet’e bir an önce düzenli bir iş bulmasını yoksa babasının akrabalarından birisi ile kendisini evlendireceğini söyler. Tarikatın işlerinin içine giren ve bir anda zengin olan Mehmet, kız arkadaşı ile evlenmiştir ve bir tane de çocukları olmuştur. Fakat bu tarikatın artık işlerini yapmak istemeyen Mehmet, tarikat ile bağlarnı koparır. Fakat bu tarikata üye olan bir daha kurtulamadığından dolayı Mehmet’in ölüm emri verilmiştir. Mehmet’i öldüren ve çocuklarını da alarak bir zindana kapatan tarikat, annenin kendisine düşman olmasını sağlamıştır. Bu tarikattan intikam almak isteyen kadın ise cin tarikatlarının en kinci olanını bu tarikatın üzerine salar. Filmin konusu da tam olarak buradan sonra yaşanmaya başlayacaktır. Tehlikeli bir insna tarikatı ile en nefretci cin tarikatı arasında büyük bir savaş çıkacaktır. Tarikatın bu durumu çözebilmesi için ise yıllar önce rahmetli olan kadının mezarını açarak kemiklerinden parça örneği alarak kendilerine yapılan büyüyü kadın ve kocasının ruhlarına musallat etmeleri gerekecektir.

 

Son zamanların en farklı konusu ile ülkenin en korkunç filmi seçilen Kapıdaki Sır full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Babasının Kızı adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Kapıdaki Sır 2018 Türk Korku Full izle – Cehennem Kapıları Yerli Filmi"
  1. Rezhan 12 Eylül 2018, 21:35

    Kapıdaki Sır sansürsüz izleyin bence. O zaman daaha korkunç oluyor.

Benzer Filmler