Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Kapalak Kızı Tek Parça 2018 izle – Yerli Korku Filmleri Full Hd

Film Bilgileri

Kapalak Kızı Tek Parça 2018 izle – Yerli Korku Filmleri Full Hd
720p

2018 yılının yerli korku filmi olan ve sonunda Cin konusu yerine hayaletlerin hikaye olarak alındığı Kapalak Kızı sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 1.400.000 TL olarak açıklanmıştır. Kapalak Kızı izle adlı filmin farklı konusundan dolayı sinemalar da 1.372.389 kişi tarafından izlendiği belirtilmiştir.

 

Kapalak Kızı yerli korku filmi izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Kapalak Kızı tek parça izle adlı filmde Ayşe adında genç ve güzel bir kız Lise son sınıfa giden 19 yaşında biridir. Babası rahmetli olduktan sonra sadece annesi ile yaşayan bu kız aynı zaman da bir firma da part-time olarak çalışarak annesine katkıda bulunmaktadır. Fakat bir gün okul da müdürü tarafından gün sonunda odasına çağırılan bu kız, okul müdürünün gözünün önmesi sonrasında tecavüze uğrar. Tecavüz sonrasında sadec annesine bir not bırakarak intihar eden bu kızın acılı annesi ise okul müdüründen intikam almak için büyü yaptırmaya karar verir. Fakat bilindiği üzere yapılan büyüler yaptıran kişiye yeniden geri döndüğünden dolayı bu durum Ayşe’nin ruhunu etkiler ve Ayşe’nin ruhu okul bölgesinde hapis olur. Bu durumun ardından okulda Ayşe’nin ruhunu görmeye başlayan diğer öğrenciler durumu ailelerine anlatırlar. Fakat Ayşe’nin ruhunun tek bir amacı vardır. Zamanında kendisine tecavüz eden ve intihar etmesine sebep olan okul müdüründen intikam almak. Kısa zaman da müdürden intikam alan bu kızın ruhu sayesinde okul boşaltılır ve kullanılamaz hale gelir. Bu durumu öğrenen iki paranormal araştırmacı öğrenci ise okula gelerek bura da video kayıtları almak ve bu durumu tüm ülkeye duyurmak isterler. Fakat girdikleri sık ağaçlı ormanlarda yaşayacakları korkunç olaylar sonrasında gençler canlarını kurtarmak için büyük çaba harcayacaklardır. Kapalak Kızı 720p izle adlı filmi izlerken konusunun akışı ve korkunç olayları sayesinde bu filmi bir kez de arkadaşlarınızla izleme kararı alacaksınız.

 

2018 yılının en iyi ve en enteresan korku filmi olarak gösterilen Kapalak Kızı full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cin Ayet-i Aşk adlı yerli korku filmimize de sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Kapalak Kızı Tek Parça 2018 izle – Yerli Korku Filmleri Full Hd"
  1. salih 19 Temmuz 2018, 20:51

    güzel bir film hoşuma gitti.

  2. selin 19 Temmuz 2018, 20:53

    film gerçekten çok güzel emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum

  3. hakan 8 Ağustos 2018, 20:08

    Film başarılı olmuş. Gerçekten çok beğendim.

Benzer Filmler