Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Kali izle 2016 Türkçe dublaj full hd Hindistan filmi

Film Bilgileri

Kali izle 2016 Türkçe dublaj full hd Hindistan filmi

Hindistan sinemasının son zamanlarda gözle görülür bir yükselişle ilerlediğini söylemek mümkün. Özellikle de pek çok ünlü oyuncu ve yönetmeni Dünya’ya tanıtmakta olan Bollyywood, bu sayede de kendisine has bir tarz oluşturmayı başarmıştır. Hal böyle olunca da son zamanlarda en fazla ismi geçen filmlerden biri olan Kali 2016 izle filmi de en sonunda sitemizde sizlerle buluşuyor.

 

kali-izle

 

Aslına bakacak olursak filmin sağlam bir gerilim üzerinden ilerlemesi, ortaya çıkacak olan maceranın daha da net bir hale bürünmesini sağlamaktadır. Bu sebepten de aksiyon ile gerilimi eş zamanlı bir aşk hikayesine aktarmakta olan Kali 2016 hd full izle modundaki film, sinema adına bu türden ihtiyaç duyduğunuz her olguyu dengeli bir anlatımla karşınıza çıkarmaktadır. Filmin ana konusunda ise öfke patlamaları ile bir türlü başa çıkamayan Siddhart’ın zaman zaman yaşadığı gelgit durumlarna tanık olacaksınız. Aslına bakacak olursak özünde iyi bir insan olan Siddhart, en zayıf noktasından da kendisini sıyırma peşindedir. Evliliğinde de bu sebepten dolayı problemler yaşamakta olan Siddhart, bunun için radikal kararlar alarak adımlarını daha da temkinli atmaya başlayacaktır.

 

Kali 2016 Türkçe alt yazılı izle modunda da ilerlemekte olan filmin yönetmenliğini Sameer Thaihir yapmaktadır. Her sahnesinde daha mükemmele ilerleyecek olan Kali 2016 720p izle modundaki film adına hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz.

Benzer Filmler