Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

Kafir 2018 Tek Parça izle – Yerli Korku Filmleri Cuhenna Kabilesi

Film Bilgileri

Kafir 2018 Tek Parça izle – Yerli Korku Filmleri Cuhenna Kabilesi
720p

2018 yılının en ilginç yerli korku filmlerinden olan ve genç bir kızın hayatının mahvolmasına neden olan büyüyü konu alan Kafir sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kafir izle adlı film sinemalar da 5.289.604 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Kafir 2018 tek part izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Yasemin adında bir kız ve kız kardeşi Merve, anne ve babalarını bir trafik kazasında kaybettikten sonra yaşadıkları köyden ayrılarak İstanbul’a gelirler. Ellerindeki son para ile bir ev kiralayıp eşya alan bu kardeşler, hemen kendilerine bir iş bularak hayatlarını devam ettirmeyi başarırlar. Bu sıra da abla Yasemin, iş yerindeki Mustafa adın da bir delikanlı ile gönül bağı kurar. Uzun uzuna yakın arkadaş olan bu ikili artık birbirlerini sevdiklerini anlamış ve bu durumu birbirlerine itiraf etmişlerdir. Aileler arasında yapılan nişan sonrasında hayatının erkeğini bulduğunu düşünen Yasemin’in aynı iş yerinde çok deli bir aşığı daha vardır. Bu adam Yasemin’i Mustafa’dan ayırarak kadını kendi hayatına almak ve onu çocuklarının annesi yapmak ister. Ne yapsa başaramayan bu adam sonunda büyük bir büyücüye giderek cinler aleminin en tehlikeli cinleri olan Cuhenna Kabilesi’ne mensup cinleri Yasemin’in üzerine salar. Aslında bu adamın amacı Yasemin’in delirdiğini Mustafa’ya düşündürterek kızdan ayrılmasını sağlamaktır. Büyü yapıldıktan sonra 3. gece de çok korkunç bir rüya gören Yasemin’in hayatı o rüyadan sonra asla eskisi gibi olmayacaktır. Bir anda kendisini deliriyor zanneden ve erkek arkadaşından bile uzaklaşan bu kadın gördüğü materyaller hakkında kime bilgiler verse herkes bu kadının delirdiğini düşünmeye başlar. Yaptığı planları tam anlamı ile işleyen gizli aşık ise olayları uzaktan takip etmektedir. Fakat Mustafa’nın bu kızdan ayrılmaya niyeti yoktur. En sağlam hocalardan biri olan cinci hocayı Yasemin’lere getiren Mustafa, kıza yapılan büyüyü öğrendikten sonra tam anlamı ile çılgına dönecektir. Kafir tek parça izle adlı film ülkemiz de yayınlandıktan sonra sevdiği kızları büyü ile kendilerine bağlamaya çalışan bir sürü sevgili ortaya çıkmıştır.

 

Ülkemiz de oldukça tutulan cin filmleri arasına adını altın harfler ile yazdıran Kafir full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tutsak adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Kafir 2018 Tek Parça izle – Yerli Korku Filmleri Cuhenna Kabilesi"
  1. MEHMET 1 Ekim 2018, 22:30

    Kafir filmi güzel de cinler ne alaka anlamadım. Her kafir de cin olmaz kardeşim.

Benzer Filmler