Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Kaçış Türkçe Dublaj Full Seyret – 2018 Filmi

Film Bilgileri

Kaçış Türkçe Dublaj Full Seyret – 2018 Filmi
720p

Kaçış filmini izle 2018 yılında vizyona girmiş ve 45 milyon insan tarafından dünya genelinde izlenerek ne kadar iyi bir film olduğunu ispatlamıştır. Filmde ailesini terk eden bir kadının dram ve macera dolu hayatı anlatılmaktadır.

 

Kaçış filmi Türkçe dublaj izle

 

Filmin konusunda; uzun süreli evliliğinin ardından iki çocuk annesi olan bir kadın artık evliliğinin monotonlaşmasından sıkılarak yeni maceralar aramaya başlar. Bir gün internette tanıştığı bir adamın davetini kabul eden bu kadın çocuklarını ve kocasını terk ederek kısa bir süreliğine adamın yanına gitmeye karar verir. Adamın yanına gittikten sonra ilk başlarda bu yaptığından keyif alan kadın daha sonrasında ailesini ne kadar özlediğini anlayarak pişman olur. Kaçış Türkçe dublaj izle adlı filmde, yeniden ailesine dönmek isteyen bu kadının farkında olmadığı bir şey vardır. Ailesini terk eden bu kadın onları da kaybetmek üzeredir. Yeniden eski düzenini kazanmak için zamanla yarışması gereken bu kadının dram dolu hikayesini Kaçış full hd izle filminde görebilirsiniz.

 

Ailesini terk ettikten sonra dışarıdaki hayatın beklediği gibi olmadığını anlayan kadının başına gelen olayları izlediğiniz de evden kaçmayı düşünüyorsanız yeniden gözden geçireceksiniz. Yukarıdaki Tehlike adlı dram filmi sitemize eklenmiştir.

1 yorum yapılmış "Kaçış Türkçe Dublaj Full Seyret – 2018 Filmi"
  1. servet 27 Mayıs 2018, 17:40

    Kaçış güzel film sitede harika

Benzer Filmler