Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Kabuktaki Hayalet izle 2017 full hd altyazılı

Film Bilgileri

Kabuktaki Hayalet izle 2017 full hd altyazılı
1080p

Kabuktaki Hayalet izle filmi Mamuro Oshii adlı japon çizgi roman, karakter yaratıcısına ait olan, 1995 yapımı ünlü manga animasyon filmi Ghost in the Shell’in uyarlamasıdır. Filmde 9. birlik özel görev gücünün başında yer alan, özel operasyonlardan sorumlu benzersiz insan-sayborg olan Major’un hikayesini konu alıyor.

 

 

Binbaşı Major, korkunç bir kazadan kurtarılmış bir kadındır. Geçmişine dair tek birşey hatırlamamaktadır. Sadece hatırladığı tek şey; gözlerini açtığında kendini bir ameliyat masasında bulması ve doktorun kendisini kurtardığını söylemesidir. Korkunç kazadan kurtarıldığında sadece beyni, zekası kurtarılabilir. Terörizm herkesin beynini alt etmekte ve herkesi istediği şekilde yönetebilmektedir. Sıradaki görevi ise Hanka Robotik şirketinin yapay zekaya karşı yaptığı çalışmanın çalınmasını engellemektir.

 

Oldukça kaliteli olan bu filmde kadın erkek fark olmaksızın, herkesin beğenisini kazanan her filmin hakkını veren Scarlett Johansson Başrolü canlandırıyor. Filmin yönetmenliğini Rupert Sanders üstşenmektedir. Bu harika Scarlett Johansson başrollü, animesi efsane olan filmi sakın kaçırmayın..

Benzer Filmler