Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

Kabakçığın Hayatı izle 2016 animasyon filmleri full 720p

Film Bilgileri

Kabakçığın Hayatı izle 2016 animasyon filmleri full 720p
720p

Sitemizde Kabakçığın Hayatı izleyebilirsiniz. Filmin konusu şu şekilde: Icare, alkolik olan annesiyle birlikte yaşamaktadır. Icare’in babası aileyi terk etmiştir. Bir gün sarhoş anne, kocası ile öfkeli bir tartışma yaşarken, merdivenlerden yuvarlanır ve hayatını kaybeder. Küçük Icare, Polis Memuru Raymond’a durumu bildirir. Kendi ismini ise polise “Courgette” olarak verir.

 

 

kabakçının hayatı full hd izle

 

 

Raymond, Courgette’yi bir yetimhaneye getirip bırakır. Courgette buraya gelirken yanına annesine ait bir bira kutusu ve babasının reminin olduğu bir uçurtmayı da alır ve ne olursa olsun bunları bir hatıra olarak saklaması gerektiğini düşünür. Courgette’in tanıştığı bir çocuk olan Simon, onu ailesine ne olduğunu söylemeye zorlar. Uçurtma üzerinde kavga ettikten sonra Simon, Courgette’yle yakınlık kurmak ister ve Courgette’in geçmişini bildiğini açıklar. Anne ve babasının ya ölmüş ya da kanunla başlarının dertte olduğunu belirtir. Bunun üzerine Courgette, annesine ne olduğunu anlatır. Kabakçığın Hayatı Türkçe dublaj izleme seçeneğiyle sizlerle. Bir gün, Camille adında yeni bir kız, yetimhaneye gelir. Camille’in bir teyzesi vardır fakat oldukça kibirli bir kadındır. Ara sıra yetimhaneye gelse de Camille’e çok da yakın davranmaz. Courgette, Memur Raymond’a sürekli mektuplar gönderdiğinden dolayı aralarında yakın bir ilişki doğmuştur. Raymond, Camille’nin teyzesiyle geçireceği hafta sonu Courgette ile tatil yapmayı planlar. Raymond sonunda hem Courgette’i hem de Camille’yi evlatlık olarak seçmeye karar verir. Simon bu duruma başlangıçta öfkelidir; fakat sonunda anlayış göstermesi gerektiğini anlayacaktır. Unutamayacağınız bir hikayeye sahip bir animasyon olan Kabakçığın Hayatı full hd izleyebilirsiniz.

 

 

 

Claude Barras’ın yönettiği 2016 İsviçre-Fransız bir animasyon filmi olan komedi-drama yapımıdır. Film, 89. Akademi Ödülleri’nde En İyi Animasyon ödülüne aday gösterildi. Aynı zamanda, 89. Akademi Ödülleri’nde En İyi Yabancı Film ödülü için İsviçre’yi temsil etti. Ma vie de Courgette izlemek için bağlantıya tıklayın.

1 yorum yapılmış "Kabakçığın Hayatı izle 2016 animasyon filmleri full 720p"
  1. bekir 2 Mart 2018, 18:14

    İzleyin diyorum arkadaşlar çok beğendim.

Benzer Filmler