Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

Jüpiter Yükseliyor Türkçe Dublaj Full HD izle (2015)

Film Bilgileri

Jüpiter Yükseliyor Türkçe Dublaj Full HD izle (2015)
720p

2015 yapımı bu film Şubat ayında izleyiciyle buluşmayı başardı. Andy ve Lana kardeşlerin bilim kurgu alanına yönelik yaptıkları bir başka film türü olan bu film de son zamanların iddialı filmlerinden birisi arasında olması bakımından önem taşımaktadır. Filmde geçen olaylar bir bilimkurgu çevresinde klasik olarak yapılandırılmaktan çok ayrıntılara girilerek oluşturulmuş bir biçimde ele alınmıştır. Oyuncular arasında Mila Kunis, Liseli Polisler serisinde izlediğimiz Channing Tatum ve Sean Bean gibi değerli isimler yer almakta. 2015 senesinde Uyumsuz, Kuralsız, Galaksinin Koruyucuları gibi harika bilim kurgu filmleri vizyona girdi. Bu film de onlardan yalnızca biri.

 

jupiter-yukseliyor-izle-turkce-dublaj

 

Jupiter Jones hizmetçilik yaparak geçimini sağlayabilen bir kadındır. Fakat bu işinden bir zaman sonra bunalmıştır. Çünkü gittiği yerde ya kendisine sarkıntılık eden bir sürü erkekle karşılaşmış ya da bir sürü ev hanımıyla sorunlar yaşamıştır. Böyle olması bakımından Jupiter yeni bir alana yönelerek kendisini bulmaya çalışmanın yollarını aramaktadır. Film Jüpiter Yükseliyor izle şeklinde arama yapılarak izlendiği gibi Jüpiter Yükseliyor full izle aramasıyla tek part halinde izlenebilir.

 

 

Bununla birlikte 720p  piksele ulaşan görüntü kalitesiyle ve tek parça VK videoları ile donmadan indirmeden izlemek için ise Jüpiter Yükseliyor hd izle denilerek filmin yüksek kalitede izlenmesi mümkündür. Film Amerikan yapımı olmasına karşın seslendirilmiş ve Jüpiter Yükseliyor Türkçe dublaj izle şeklinde seyircileriyle buluşmuştur. Filmi özgün dilinde seyretmek içinse Jupiter Ascending izle araması yapılabilir.

1 yorum yapılmış "Jüpiter Yükseliyor Türkçe Dublaj Full HD izle (2015)"
  1. Kadir 14 Ekim 2016, 01:02

    izlemeye başladım çok’ta kötü bir filim değil.

Benzer Filmler