Sitemizde 57 Kategoride Toplam 708 Filme 2911 Yorum Yapılmış.

Jawbone 2017 izle full tek part hd

Film Bilgileri

Jawbone 2017 izle full tek part hd
720p

2017 yapımı bir İngiliz filmi olan Jawbone izlemek için sitemizdeki kaliteli görüntü yayınlarını tercih edebilirsiniz. Aksiyon sahneleri ile öne çıkan film hikayesinde etkileyici bir dram barındırıyor. Spor alanında da olduğu görülen film IMDB puanı olarak iyi bir dereceye sahip olmaktadır. Sade ve her insanın başına gelebilecek bir hikayesi bulunuyor. Zaman zaman her insanın inişler ve çıkışlar yaşayabileceğiniz aktaran hikaye, özellikle finaldeki aksiyon sahnesi ile seyircisinden tam not alıyor.

 

 

jawbone full hd izle

 

 

Yönetmenliğiniz Thomas Napper’in yaptığı filmin başrol oyuncuları arasında oIan McShane, Ray Wİnstone, Jhonny Harris gibi ünlü isimlerde yer alıyor. Bu alanda Jawbone Türkçe dublaj izleyerek bu dram yüklü hikayeye ortak olabilirsiniz. Sitemizde yabancı filmler kategorisinde genellikle Türkçe dublaj özellikleri bulunuyor ve bu şekilde çok daha keyifli sinema seyirleri elde etmeniz sağlanmaktadır. Filmin konusunda ise eski bir gençler boks şampiyonu bulunuyor. Jimm McCabe eski bir boks şampiyonudur. Ve bir umut arayışı ile hep yanlış yerlerde dolaşır. Bu arayışlar en dibe vurmasına neden olur. Tamda bu anda terk ettiği ailesine ve boks kulübüne geri dönecek ve boks çalışmalarına tekrardan başlayacaktır. Herkesin rekabetçi olarak bile görmediği Jimmy dünyadaki bu yerini kazanabilmek için kendi hayatını ortaya koyarak büyük bir mücadele içine girecektir. Bu alanda bu heyecanlı yapımı Jawbone full hd izleyerek çok daha keyifli bir seyir elde edebilirsiniz.

 

 

 

Dram alanında bu tarz yaşanmışlıkları ya da yaşanabilecek hikayeleri göre beyaz perde izleyicisi hikayeler içerisinde kendi yaşantılarından izler bulmakta ve bu tür yapımlara çok daha fazla ilgi göstermektedir. Filmde oldukça başarılı oyunculuklarla taçlandırılan hikaye her izleyeni etkiliyor. Bu alanda Jawbone izlemek için sitemizdeki hd görüntü kalitesi ve sorunsuz, donma yaşamayan yayın politikalarını tercih edebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "Jawbone 2017 izle full tek part hd"
  1. theBugrahan 23 Ocak 2018, 12:56

    Tekrardan izlerim harika bir film

  2. albenstein 23 Ocak 2018, 12:56

    İzlemesi çok keyifli süper olmuş

  3. sadık 2 Mart 2018, 18:12

    Ya ne iyi bir film olmuş çok beğendim.

Benzer Filmler