Sitemizde 57 Kategoride Toplam 761 Filme 2967 Yorum Yapılmış.

İyileşenler Türkçe Dublaj izle – The Cured Tek Parça Zombi Filmi

Film Bilgileri

İyileşenler Türkçe Dublaj izle – The Cured Tek Parça Zombi Filmi
720p

Son zamanların en korkutu filmleri arasına giren ve zombi hastalığını konu alan filmlerin başında gelen İyileşenler Türkçe Dublaj izle adlı film, bütçe olarak 15.000.000 dolar harcanmasına rağmen çok gerçekçi sahneleri ile ilgi odağı olmuştur. 2017 yılında vizyona giren İyileşenler izle adındaki bu film sinemalar da 18.374.784 insan tarafından izlenmiştir.

 

İyileşenler 720p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, bundan 9 sene önce İngiltere’de bir araştırma merkezinde yayılan virüs tüm Avrupa’ya yayılır. Avrupa kıtasına adeta en karanlık çağlarını yaşatan bu virüsün tam 9 yıl sonra tedavisi bulunmuştur. Tedavi edilen insanlar eski hayatlarıne her ne kadar kavuşsalar da, zombi oldukları zaman yaptıkları bir bir gözlerinin önüne gelmektedir. Psikolojik tedaviler almalarına rağmen bu durumdan kurtulamayan bu iyileşmiş hastalar, toplumdan dışlandıkları gibi ailelerinden de son derece dışlanmış durumdalardır. Avrupa’da hastalık bulaşmayan insanlardan oldukça fazla sayıya sahip olan bu insanlar, başlarına gelen dışlanma olayının ardından durumları daha da kötüye giden bu canlılar sonunda dayanamayarak İngiltere’de bilinçli bir şekilde ayaklanırlar. Amaçları ilk başlarda kendilerini dışlayan sağlıklı insanlara seslerini duyurmak olan bu masum insanlar, kendilerine uygulanan aşırı şiddet sonrasında sert şekilde cevap vereceklerdir. Bu durum yeniden tüm Avrupa’ya yayıldığında ise daha kötü bir karanlık çağın içine giren Avrupa, kurtulmak için Amerika’dan yardım isteyecektir. Bekledikleri yardım gelmediğinde ise Avrupa yok olmanın eşiğine gelecektir. İyileşenler full hd izle adlı filmde, masum olmalarına rağmen dışlanan bu insanların bir çok hükümetin yıkılmasına kadar varan isyanları, izleyicileri baştan sona macera ve heyecan dolu olaylara sürükleyecektir.

 

2017 yılında vizyona girdikten sonra insanların yoğun ilgisi ile karşılaşan İyileşenler tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmimizin benzeri olan The Jurassic Games adlı filmi de sitemizden hd kalite de izleyebilirsiniz.

3 yorum bulunmaktadır: "İyileşenler Türkçe Dublaj izle – The Cured Tek Parça Zombi Filmi"
  1. metin 24 Haziran 2018, 13:27

    Film uzun gibi ama güzel bir bilim kurgu macera filmi tavsiye ederim.

  2. cumali 25 Haziran 2018, 10:35

    İyileşenler çok güzel filimmiş çok beğendik bunu izleyen herkez beğenmiş

  3. ceyhun 25 Haziran 2018, 10:35

    Emeğinize sonsuz teşekkürler, sayenizde keyifli bir pazar sineması izledik… 🙂

Benzer Filmler