Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

İyi Şanslar Chuck izle 2007 full hd

TEK PART !!! (Filmin bu partında problem yaşıyorsanız diğerler partları kullanabilirsiniz)
Sorun Bildir

Film Bilgileri

İyi Şanslar Chuck izle 2007 full hd
720p

Eğlenceli bir akşam geçirmek istiyorsanız mutlaka izlemeniz gereken bir film. Komedi ve dram unsurlarını bir araya getirerek, insanları güldürmeyi başaran usta yönetmen Mark Helfrich, İyi Şanslar Chuck filminin yönetmen koltuğunda oturuyor. Çok sayıda insanın izlediği müthiş bir yapım olan bu filmde Josh Stolberg ve Barry Katz’ın senaristliğinden faydalanılmış. Bunlarla kalmayarak, herkes için eğlenceli bir şey yaratmak isteyen yönetmen, çok ilginç ve film içerisinde göreceğiniz ufak tefek göndermeleri sahnelere dahil etmiş. Ödüller açısından istediğini bulamasa da, 1 ödülü ve 3 adaylığı olan bu film, pek çok sinemaseverin beğenisini kazandı. Bazı eleştirmenler çok sert eleştirilerde buluyor olsalar bile, İyi Şanslar Chuck filmi izlenmesi gereken bir yapım.

 

iyi şanslar chuck full izle

 

Konu olarak, Charlie Logan adındaki genç bir erkeğin hayatını anlatan İyi Şanslar Chuck filmi, Charlie’nin lanetlenmesi ile başlıyor. Sürekli birlikte olduğu kadınlardan ayrılan Charlie, tüm bekarların gözdesi. Bunun sebebi ise yakışıklılığı veya Charlie’ye olan ilgi değil, tam tersine, Charlie’nin birlikte olduğu kadınların, ondan ayrıldıktan sonra hayatlarının aşkını buluyor olması. Hayatlarının aşkını arayan pek çok kadın, Charlie’nin peşinden koşuyor ve onunla birlikte olmak istiyor. Charlie ise bu durumdan çok şikayetçi ve bu laneti kırmak için bir şeyler yapmaya karar veriyor. Sürükleyici ve komik bir yapım olan, İyi Şanslar Chuck Türkçe dublaj izlenebileceği gibi, kaliteli altyazı seçeneklerine de sahip.

2007 yılında vizyona giren film, romantik komedi kategorisinde değerlendiriliyor. Çoğu kişinin tekrar tekrar izlediği İyi Şanslar Chuck hd izlenme olanağına da sahip. Gişede beklediği hasılatı alamayan film, vizyondan kalktıktan sonra dvd satışlarından çok daha fazla gelir elde ettiğini açıkladı. İnsanların başta kötü yorum yaptığı fakat sonradan çok güldükleri bir film olan İyi Şanslar Chuck, vakit ayırıp izlemenizi tavsiye ettiğimiz bir yapım.

2 yorum bulunmaktadır: "İyi Şanslar Chuck izle 2007 full hd"
  1. Özge 28 Şubat 2018, 03:57

    Süper aşk hikayesine dönüşüyor

  2. Cahit 2 Mart 2018, 18:26

    Harika film olmuş çok güzel herkese tavsiye ederim.

Benzer Filmler