Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

İyi Oyun 2018 Full Hd izle – Spor ve Gençlik Filmleri Serisi

Film Bilgileri

İyi Oyun 2018 Full Hd izle – Spor ve Gençlik Filmleri Serisi
720p

Türkiye’nin ilk spor temalı filmi olan İyi Oyun sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. İyi Oyun izle adlı film sinemalar da beyaz perde karşısında 6.268.379 kez izlenerek büyük bir başarı elde etmiştir.

 

İyi Oyun full hd izle

 

İyi Oyun full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Cenk’in babası, Cenk çok küçükken bir iş kazası sonucunda hayatını kaybetmiştir. Lisesi yeni biten Cenk bir kafede garsonluk yapmaktadır. Ancak boş zamanlarında mahalledeki internet kafede çalışır. Babası öldüğü için annesine daha fazla yük olmak istemeyen Cenk eve yardım yapmak için üniversiteye gitmek istemez. Cenk çalıştığı intarnet kafede başkaları adına para ile oyun oynar. Bu oyunu çok başarılı oynayan ve kimin adına oyun oynuyorsa birinci olan Cenk’in hayatının değişmesine çok az kalır. Bir gün yeni kurulan takımın menajeri tarafından keşfedilir. Kendisini bambaşka bir dünyanın içerisinde bulan Cenk çok mutludur. Ailesine bakmak ve onları mutlu etmek tek amacıdır. Yarışacağı bir oyunda birinci olursa yüklü bir miktarda para eline geçecek ve büyük bir ün kazanacaktır. Profesyonel oyun dünyasının içine giren Cenk’in tek amacı sadece birinci olmaktır. Takım arkadaşları Batu, Naz, JJ, Aslan ve koçları Özer ile birlikte oyunu kazanmak için çalışmalar yapmaktadırlar. Bir çok kişiye karşı gelen cenk ve arkadaşları heyecanla yarışacakalrı günün gelmesini beklemektedirler. O gün gelir ve Cenk takım arkadaşları ile birlikte yarışmaya katılır. Katıldığı yarışmada, bütün turnuvaları kazanır. Ancak karşısında ki takım çok güçlüdür. Bunca zaman boyunca bu turnuvaya çalışmış ve başarılı gençlerdir. Cenk yarışmayı kazanamayacağını düşünsede Cenk için bu çok kolaydır. Cenk bu oyunları çocukluğundan beri oynamaktadır. Bu oyunları kazanması snaki bir yetenek gibidir. Bu yeteneğini değerlendirmeye başladığı sıralarda kaybetmek istemez. Yarışma başladığı sırada berabere olmuş olsalarda Cenk kazanarak birinci gelir. Kazandığı bu para ile ailesine güzel bir ev alır. Kardeşlerinin her istediğini yapar ve üniversiteye gider. Cenk kendi kafasından bir oyun kurar ve bunun sonucunda oyun herkes tarafından çok başarılı biri olur. Kapısına gelen küçücük bir şans onu bu denli başarılı yapar. Oyun kadrosundaki Naz ile evlenip çocuk sahibi olan Cenk’i çok güzel bir hayat beklemektedir.

 

Türkiye’de sporu insanlara sevdirmek için çekilmiş bir film olan İyi Oyun tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sıfırın Altında Dağdaki Mucize adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Benzer Filmler