Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

İtiraf: Bölüm 2 izle 2013

Film Bilgileri

İtiraf: Bölüm 2 izle 2013
720p

Modern çağ erotizm temelli filmlerinden belki de en önemlisi kabul edilen İtiraf: Bölüm 2 (Nymphomaniac: Vol. II), tek başına erotizm üzerinden gelişen bir film olmaktan öte, anlatmak istediği konunun derinliği ve farklı tarzı ile de önemli bir yapım haline geliyor. Senaryosunu ve yönetmenliğini Lars von Trier’in üstlendiği bu yapım, Trier gibi yetenekli bir yönetmenin tüm hünerlerini gösterdiği bir başyapıt haline gelmiş. Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgard, Willem Dafoe gibi muhteşem isimlerin, çok başarılı bir performans sergiledikleri bu film, bir devam filmi niteliğinde. İlk filmde tamamlanamayan konu, bu filmde daha detaylı ele alınıyor. Psikolojinin ilginç koridorlarında dolaşmanızı sağlayacak olan İtiraf: Bölüm 2 (Nymphomaniac: Vol. II), mutlaka izlemeniz gereken bir film.

 

itiraf: bölüm 2 full hd 720p izle

 

İtiraf: Bölüm 2 (Nymphomaniac: Vol. II) Türkçe dublaj izlenebileceği gibi, orijinal dilinde de aynı ölçüde kaliteye sahip. Çarpıcı filmlere imza atan Lars von Trier, bu filminde de, ilk filmde olduğu gibi, Joe isimli bir seks bağımlısının yaşadıklarını, yetişkinliğe geçiş süresince yaşadıklarını, takıntılarını ve çok daha fazlasını Seligman’ın ona uyguladığı tedavi sırasında anlatıyor. Psikoloji unsurlarını da çok fazla barındıran bu filme, pek çok eleştirmen erotik drama olarak bakıyor. Ancak, Lars von Trier’in tarzını ve filmin yansıtmak istediği konuyu ele alınca, bu kategorilere bir de psikoloji eklenmek zorunda kalıyor.

 

 

Muhteşem bir yönetmen olan Lars von Trier, hiç olmadığı kadar etkileyici kamera açılarını ve görselliği bu filmde kullanmış. İtiraf: Bölüm 2 (Nymphomaniac: Vol. II) hd izlemek isteyeceğiniz bir yapım. Sahnelerde yaratılmak istenen duygu, sahnelerde kullanılan unsurlarla desteklenmiş. Bu da, Lars von Trier’in farkını ve tarzını ortaya koymasını sağlıyor. Tüm bunların yanısıra, oyuncuların da çok iyi performans sergilemesi, İtiraf: Bölüm 2 (Nymphomaniac: Vol. II) filmini çok etkileyici bir yapıma dönüştürüyor.

1 yorum yapılmış "İtiraf: Bölüm 2 izle 2013"
  1. birol 2 Mart 2018, 18:25

    Emeklerine sağlık film hoşuma gitti 🙂

Benzer Filmler