Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

İtalyan Usulü Aşk 2018 Full Hd izle – Amerika Baş Yapıtı Sonsuz Sevgi Filmi

Film Bilgileri

İtalyan Usulü Aşk 2018 Full Hd izle – Amerika Baş Yapıtı Sonsuz Sevgi Filmi
720p

2018 yılında vizyona giren ve izleyiciler tarafından tam not alarak eleştirmenlerin yüksek puan verdiği İtalyan Usulü Aşk Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 13.000.000 Euro olarak açıklanmıştır. İtalyan Usulü Aşk izle filmi sinemalar da 5.246.479 kişi tarafından izlenmiştir.

 

İtalyan Usulü Aşk tek part izle

 

Bu harika filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, çocukluğundan beri iyi bir aşçı olmak isteyen ve ailesinin geleneklerini sürdürerek adından ülkesinde söz ettiren bir şef olma yolunda büyük hayaller kuran Nikki, bu uğurda ülkesi Kanada’dan ayrılarak Londra’ya gider. Bura da en deneyimli aşçılardan aldığı eğitim sonrasında büyük bir restaurantta işe başlar. Fakat Londra’da çalışma ve oturma izni almak çok zor olduğundan dolayı ülke çapında sözü geçen patronu da vize olaylarını halledemeyince Nikki’yi ülkesi Kanada’ya göndererek orada işlemlerini halledip yeninde Londra’ya gelmesini ister. Her ne kadar bu işlemleri aradan çıkarmak istese de Nikki ailesinin yaşadığı ve çocukluk yıllarının geçtiği küçük İtalya olarak anılan Kanada’daki kasabalarına gitme niyetlisi değildir. Fakat patronunun baskılarına dayanamayan bu kadın sonunda ilk uçak ile memleketine geri döner. Kızlarının geldiğini duyan aile her ne kadar mutlu da olsa yeniden dönecek olma konusunu öğrendiklerinde büyük bir hayal kırıklığı yaşarlar. Kesinlikle çocukluğunun geçtiği bu kasaba da kalarak hayatını mahvetmek istemeyen Nikki, ailelerinin geçmiş yıllardan gelen ve rekabet içinde oldukları Pizzacı Vince’nin oğlu Leo’yu görünce bir anda eli ayağı birbirine dolanır. Küçükken oyunlar oynadığı bu çocuğunu büyüyerek çok yakışıklı ve karizmatik olması kızın başını döndürmüştür. Leo ile geçirdiği 2 güzel günün ardından Londra’ya gitmekten vazgeçen bu kız, doyasıya yaşadığı büyük aşkını ailesinden gizlemek zorunda kalacaktır. Rekabet içinde olan bu ailenin birbirlerine verecek kızları kesinlikle yoktur. En sonunda Leo ile bir beyin fırtınası sonucun da plan yapacak olan Nikki, erkek arkadaşını da yanına alarak Londra’ya kaçmaya karar verecektir. Fakat bu durum beklediklerinden daha zor olacak ve iki aile de bu genç aşıkların peşine düşecektir. Dünyanın en güzel aşkını İtalyan Usulü Aşk tek parça izle adlı filmi izledikten sonra göreceksiniz.

 

Amerika Birleşik Devletleri yapılan ve İtalyanların yaşadıkları büyük aşkları beyaz perdeye yansıtan İtalyan Usulü Aşk full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Her Şey Seninle Güzel adlı yerli aşk filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Yorum Yap "İtalyan Usulü Aşk 2018 Full Hd izle – Amerika Baş Yapıtı Sonsuz Sevgi Filmi"

Benzer Filmler