Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

İstasyon 2018 Sansürsüz izle – Yerli Gerilim ve Korku Filmleri

Film Bilgileri

İstasyon 2018 Sansürsüz izle – Yerli Gerilim ve Korku Filmleri
720p

2018 yerli gerilim ve dram filmi olan ve kızını kaybetmiş bir annenin intikam için göze aldığı konuları beyaz perdeye aktaran İstasyon sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.300.000 TL olarak açıklanmıştır. İstasyon izle adlı film sinemalar da 4.374.386 kişi tarafından izlenmiştir.

 

İstasyon 2018 gerilim filmi izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilere kısaca bahsetmemiz gerekirse, kocasıyla evlendikten sonra oldukça mutlu bir haayat süren ve bir de kız evladı olan Hira, bir iş kazası sonrasın da eşini kaybeder. Eşini kaybettikten sonra kız çocuğu olduğundan dolayı asla evlenmeyi göz alamayan Hira, tüm zorluklara rağmen kızını tek başına büyütür. Kızı Melisa büyüdükten sonra bir işe girince anne kız çalışan ve gelirleri artan bu aile maddi sorunları da ortadan kaldırdıktan sonra iyice rahat yaşama alışırlar. Bu rahat yaşam sonrasın da etrafında oldukça farklı arkadaşlar edinen Melisa ise annesini iyice korkutmaya baaşlar. Bir çok tehlikeli erkek ile farklı ortamlara giren kızını bu durumdan kurtarmak isteyen anne sonunda yaşadıkları yeri değiştirmeye karar verir. Ancak bir gece eve gelmeyen kızından haber alamayan kadın polise başvurur. Yapılan aramalar sonrasın da kızının öldürüldüğünü öğrenen anne ise hayatının en büyük yıkımını yaşar. Kızının ölümüme bir türlü alışamayan anne mahkeme kararı ile deliler hastahanesine yatırılır. Bura da bir müddet kalan bu acılı kadın, kaldığı süre zarfı içerisin de kızını öldüren insanlardan intikam almaya karar verir. Hastahaneden çıktıktan sonra Servet adında bir polisten yardım alan kadın, cinayet zamanın da zanlı olan herkesin iletişim bilgilerine ulaşır ve bunları tek tek metro istasyon durağına çağırır. Buraya gelen ve kızının ölümüne sebep olduğunu düşündüğü adamları tek tek ortadan kaldıran bu kadın, polisten yardım aldığından dolayı bir türlü yakalanamaz. Kızını gerçekten öldürdüğünü düşündüğü ve ceza evinde olan adamı ortadan kaldırmak için cezaevi gardiyanlarından birisini ayarlayarak içeri de ona karşı bir oyun planlar. Fakat bu oyunun bir anda ülke çapında yayılması insanların ayaklanmasına neden olacaktır. Fakat insanların ayaklanmasının tek sebebi İstasyon tek parça izle adlı film de kızını kaybeden acılı kadına yardım etmek olacaktır.

 

Ülkemiz de yapılan en iyi gerilim filmleri arasında gösterilen ve acılı bir annenin neleri göze alabileceğini ortaya koyan İstasyon full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek siterseniz Cehennem Festivali adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap "İstasyon 2018 Sansürsüz izle – Yerli Gerilim ve Korku Filmleri"

Benzer Filmler