Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

İstanbul Muhafızları 2018 Sansürsüz izle – Yerli Animasyon Filmleri Serisi

Film Bilgileri

İstanbul Muhafızları 2018 Sansürsüz izle – Yerli Animasyon Filmleri Serisi
720p

Bir çizgi filmden uyarlanan ve animasyon filmi haline getirilerek beyaz perdeye aktarılan İstanbul Muhafızları sansürsüz izle adlı yerli animasyon filminin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. İstanbul Muhafızları izle filmi sinemalar da 4.267.383 kişi tarafından izlenmiştir.

 

İstanbul Muhafızları 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Aslı adındaki genç bir kız ailesinin yanından ayrıldıktan sonra kendi ayaklarının üzerinde kalabilmek için kendi düzenini kurmaya karar verir. Bir animasyon şirketin de çizgi film çizimleri yaparak hayatını kazanan bu güzel kız aynı zaman da erkek arkadaşı ile de bol bol zaman geçirmektedir. Bir gün kendisine gelen bir telefon ile dedesinin hasta olduğunu öğrenen Aslı, ilk aldığı uçak bileti ile hemen dedesinin yaşadığı kasabaya gider. Bura da dedesinin bir oyuncak dükkanı olduğunu öğrendiğin de ise çok mutlu olur. Çocukluğundan beri ve yaptığı işten dolayı oyuncakları seven bu kız dedesini gördükten sonra hemen onun oyuncakçı dükkanına gider. Bura da çalışan küçük bir çırağa kendisini tanıttıktan sonra dükkanı gezen Aslı, buradaki büyülü havanın etkisin de kalacaktır. Son derece güzel kokan bu dükkan da farklı bir şey olduğunu anladığın da ise hemen araştırmalarına başlayacaktır. Aslın da hasta olmamasına rağmen dedenin torununu çağırmasının sebebi de budur. İstanbul’un altında büyük bir hazinenin koruyucusu olan Veli Dede, bu koruyucuların en sonuncusudur. Onun seçtiği bir kişinin koruyucu olarak hayatına devam etmesi gerekmektedir. Çizgi film olaylarından dolayı bu durumlara oldukça inanan torununun en iyi sseçim olacağını düşünmesi böyle bir oyun yapmasına neden olur. Bu sıra da dükkanın sırrını çözmeye başlayan Aslı, bulduğu bir kitap sonrasın da tüm gerçekleri öğrenecektir. Altın, gümüş, elmas vs gibi değerli madenlerden daha değerli bir kaynağı altında barındıran İstanbul’un son muhafızısının dedesi olduğunu öğrenmesi kızı akıl almaz maceraların içine sürükleyecektir. Fakat bu madenin yaşlanmayı engelleyen ve ölümden uzaklaştıran bir sıvıyı koruduklarını öğrendiğin de ise hayatının en güzel çizgi filmini yazmak için yaşadıkları maceralardan da destek alacak ve bir anda tüm dünya da konuşulan bir kişi haline gelecektir. İstanbul Muhafızları full hd izle adlı film ülkemizin en iyi animasyon filmlerinden olmuştur.

 

Ülkemiz tarafından yapılam nadir animasyon filmlerinden olan ve izleyen çocuklar tarafından tam not alan İstanbul Muhafızları tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Cüce Dedektif Şerlok adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "İstanbul Muhafızları 2018 Sansürsüz izle – Yerli Animasyon Filmleri Serisi"

Benzer Filmler