Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

İnsancıklar ABD Belgesel Filmi izle

Film Bilgileri

İnsancıklar ABD Belgesel Filmi izle
720p

İnsancıklar yani diğer adı ile Person to Person adındaki bu film belgesel türünde yapılmış ve farklı farklı insanların 1 gün boyunca hayatlarında neler yaşadıklarını, nasıl yaşadıklarını ve bunların üstesinden nasıl geldiklerini konu alan belgesel türünde bir filmdir.

 

Person to Person Türkçe dublaj izle

 

New York’ta çekilen bu belgesel de ilk önce iki kız ve iki erkek delikanlının yaşadıkları aşk dolu dakikalar kayıt altına alınmaktadır. Bu çiftlerin aralarında yaşanan duygusal bağlardan tutun, romantik dakikalarına kadar kayıt altına alınmalar ve bundan habersiz olarak rahatça doya doya sevgililer ile güzel vakit geçirmeleri kayıt eden yapımcıları mutlu etmiştir. Daha sonrasına iş yerine yeni başlamış olan bir muhabirin her ne kadar patronu yardımcı olsa da işinin ilk gününde nasıl sıkıntılar yaşadığı ve bunların nasıl üstesinden geldiği kayıt altına alınmıştır. Bu çekilen belgeselde ise en ilginç konu olarak karşımıza çıkacak olay, abisinin tüm baskılarına rağmen kız arkadaşı ile barışmaya çalışan fakat daha sonrasında abisine yakalanan gencin dramatik hikayesidir. Abisinin o kızı istememesinin en büyük sebebini insancıklar full hd izle filmini izleyerek öğreneceksiniz. insancıklar Türkçe dublaj izle filmindeki olaylar tamamen gerçek hayattan çekilmiş biyografi tarzında olaylardır.

 

2017 yılının en güzel belgeselleri arasında gösterilen ve insanların gerçek hayatlarından bir günü kesit olarak aktaran bu film 12 milyon kez izlenmiş bir filmdir. İnternet ortamında daha çok izlendiği tahmin edilen insancıklar tek parça izle adlı filmi filmrax.com adresinden 720p olarak izleyebilirsiniz. Hasta insanların hayatlarının konu alındığı Oyun Sonu adlı belgesel filmi de sitemize eklenmiştir.

1 yorum yapılmış "İnsancıklar ABD Belgesel Filmi izle"
  1. Mahiye_den 10 Mayıs 2018, 23:32

    bu insancıklar bence çok iyi. Mutlu olmak gerçekten çok kolay.

Benzer Filmler