Sitemizde 57 Kategoride Toplam 765 Filme 2971 Yorum Yapılmış.

İnancın Tuzağı izle 2016 720p full hd tek part

Film Bilgileri

İnancın Tuzağı izle 2016 720p full hd tek part
720p

İnancın Tuzağı izle filmi 2016 yapımı dram, gerilim ve suç türünde bir film. Filmimizde dram ve gerilim türünün çok iyi bir örneği verilmiş. 2016 Danimarka yapımı filmimiz Avrupa sinemasının son dönemde vizyona giren önemli filmlerinden. Filmimiz oldukça tempolu hikayesi ile son dönemin övgü hak eden filmlerinden oldu. Filmimizde; İskoçya’da uzun zamandır okyanusta dolaşmış bir şişenin içinde eski bir not bulunur. Notu çözmek zordur ancak Şube Q’dan Danimarkalı dedektifin eline geçtiğinde şubenin enteresan şahsiyetleri notta gizli yepyeni bir bakış açısı bulur ve ipucunun sevimsizliğine rağmen diğer bir eski ve şeytanî davayı gün ışığına çıkarmaya çalışırlar.

 

inancın tuzağı full izle

 

Filmin yönetmen koltuğunda oturan isim Avrupa sinemasının önemli isimlerinden olan  Hans Petter Moland bulunuyor. Avrupa sinemasında adından sıkça söz ettiren ismimiz son dönemde başarılı filmlerin arkasında imzası bulunan isimlerden. Filmin oyuncu kadrosunda ise Nikolaj Lie Kaas ,  Lotte Andersen ,  Jakob Oftebro ,  Søren Pilmark ,  Fares Fares gibi aktörler bulunuyor. Filmimizin tüm zamanların film derecelndirme sitesi Imdb den aldıkları paun ise 7.1 olarak belirlenmiş.

 

112 dakika süren filmimiz başıdnan sonuna kadar gerilim ve aksiyonun hiç durmadığı dolu dolu bir yapım. Bu filmi sitemizde full hd kalitede rahatlıkla izleyebilirsiniz. filmrax.com iyi seyirler diler…

Benzer Filmler