Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj izle – Sınırsız Suç Filmleri

MEVCUT FİLM TELİF HAKKI NEDENİ İLE SİTEMİZDEN KALDIRILMIŞTIR, SADECE FRAGMANI MEVCUTTUR!!! ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Sorun Bildir

Film Bilgileri

İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj izle – Sınırsız Suç Filmleri
720p

Bundan yıllar önce yayınlanan ve yayınlandığı tarihten en çok izlenen filmler arasında bulunan Arınma Gecesi, 2018 yapımı ve İlk Arınma Gecesi Türkçe dublaj izle olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk Arınma Gecesi izle adlı filmin bütçesi 8.000.000 dolar olarak açıklanmış ve sinemalar da 3.748.499 kişi tarafından izlenmmiştir.

 

İlk Arınma Gecesi 2018 izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Amerika Hükümeti ülke de suç oranlarının ve suçluların artmasından dolayı polis teşkilatı zor duruma düşünce bir çözüm armaya başlar. Bundan 50 yıl önceki hükümet tarafından yapılan ve oldukça başarılı olunan arınma gecesi adlı projeyi ülke de yeniden uygulamaya karar verirler. Ancak geçmişte yapılan bu proje tüm ülke genelinde yapıldığından dolayı bastırılması çok uzun zaman almıştır. Bu sefer ki arınma gecesine katılmak isteyen insanlar seçilen bir şehire gelecek ve tüm suçları orada işleyecektir. 24 saat boyunca bütün suçların serbest olması insanların iştahını kabartmıştır. Kadınlı erkekli suç yanlıları şehire akın etmiş ve saati geldiğinde suçlar işlemeye başlamışlardır. Cinayetler, hırsızlıklar, adam yaralamalar, tecavüzler vs. gibi olayların yaşandığı bu şehir de birden devlet polislerinin sert müdahalesine maruz kalan insanlar, bu sefer polislere karşı suç işlemeye başlarlar. Bu durumu öğrenen fakat suç kentine gitmeyen insanlar, devletin bu planının yanlış olduğunu düşünürler. Bir anda şehirin dışına taşan ve tüm ülkeyi etkisi altına alan arınma gecesi projesi hükümeti oldukça zor durumda bırakır. İlk Arınma Gecesi tek parça izle adlı filmde yanlış bir tutum yüzünden projenin tüm ülkeye yayılması konusunda sorumlu olarak eyalet polisini sorumlu tutan devlet, teşkilatı kapatma kararı alır. Fakat alacakları bu karar insanların yatışmasına yardımcı olmayacaktır.

 

2018 yılının en merakla beklenen suç filmleri arasında yer alan İlk Arınma Gecesi full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Rampage Büyük Yıkım adlı filmimizi de sitemizden izleyebilirsiniz.

2 yorum bulunmaktadır: "İlk Arınma Gecesi 2018 Türkçe Dublaj izle – Sınırsız Suç Filmleri"
  1. ruyamolly 19 Temmuz 2018, 20:57

    vallahi bende böyle arınma gecesi olmasını isterdim sevmediklerimden arınırdım en az 2 3 kere izledim sıkılmadan izlediğim tek film diyebilirim

  2. umut 19 Temmuz 2018, 20:58

    sen efsane bir detaysın bir film ancak bu kadar başarılı olabilirdi tek bir kusur bile bulamadım 🙂

Benzer Filmler