Sitemizde 57 Kategoride Toplam 776 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

İlişki Durumu Açık İlişki Tek Parça – 2018 Filmi

Film Bilgileri

İlişki Durumu Açık İlişki Tek Parça – 2018 Filmi
720p

2018 yılında gösterime giren ve bir çok ödülü alarak romantik ve dram filmleri arasında herkesi geri de bırakan İlişki Durumu Açık İlişki Tek Parça izle adlı film, Türkiye’de gösterime girer girmez sitemiz tarafından alt yazılı olarak yayınlanmıştır.

 

İlişki durumu açık ilişki filmi izle

 

Filmin konusunda, Anna ve Will adında yıllarca aşk yaşayan ve çocukluklarından beri birbilerini seven iki insan artık evlenme zamanının geldiğini anlarlar. 30’lu yaşların başlarına gelen ve artık sevgilisine evlenme teklifi yapmaya hazırlanan adam ve bu kız arkadaşları ile son kez bir akşam yemeğinde buluşma kararı alırlar. Anna gittiği akşam yemeğinde erkek arkadaşının evlenme teklifi yapmaya hazırlandığından bahsedince kızlar ona hiç erkek arkadaşını deneyip denemediğini sorarlar. Anna ise ne gibi diye cevap verince, bunca yıl birlikte idiniz ve birbirinize ne kadar sadık olduğunuzu test etmeniz gerekir. Bir süre başka insanlar ile aşk yaşamayı denemelisiniz der. Alkolünde etkisi ile bu duruma pek takılmayan Anna, ertesi gün evde kendine geldiğinde masadan konuşulanları inceden inceye düşünmeye başlar. Kendisinin başka bir adamla ve erkek arkadaşının başka bir kadınla bir süre sevgili olmasını mantıklı bulan bu kız Will’i eve çağırarak bu durumu anlatır. İlk başlar da bu duruma sıcak bakmayan Will daha sonra teklifi kabul eder ve anlaşmalı olarak yollarını ayırırlar.

 

Yaptıkları yeni sevgililer ile çok güzel vakit geçiren fakat akılları devamlı kendilerin de olan bu genç kız ve erkek ne olursa olsun başka insanlar ile olamayacaklarını anlarlar. Fakat yeniden bir araya gelmek istediklerinde ise durumlar oldukça ilginç bir hal almış olacaktır. İlişki Durumu Açık İlişki full izle seçeneği ile sitemizden izleyebileceğiniz gibi aynı zamanda İlişki Durumu Açık İlişki hd izle seçeneği ile de sitemizdeki yerini almıştır. Ayrıca sitemizin dram kategorisinde yer alan vincent’ten sevgilerle filmini de izleyebilirsiniz

1 yorum yapılmış "İlişki Durumu Açık İlişki Tek Parça – 2018 Filmi"
  1. Muratcan 4 Mayıs 2018, 17:24

    İlişki durumu açık ilişki filmi erotik sahneli bir film. Ama gençler izlemenizi tavsiye ederim.

Benzer Filmler