Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

İletişim

Sitemiz www.filmrax.com da yer alan bütün film, dizi ve fragmanların hiçbiri bize ait olan sunucularda barınmamaktadır. VK, Mail.ru, Youtube, ODK, Openload, Videomega, Goo.gl, Netu gibi video sitelerinden temin edilmektedir. Hak sahiplerinin her türlü şikayet, görüş, öneri ve telif hakkı bildirimlerini aşağıda yer alan mail adresine bildirmelerini ve bu bildirilerine istinaden kaldırılmasını istedikleri videonun en geç 3 gün içerisinde yayından kaldırılacağını belirtmek isteriz.

 

REKLAM İÇİN SKYPE EKLEYİNİZ  

Skype adresi = kaansanliyurt@hotmail.com

 

Ayrıca;

Sitemiz ile ilgili her türlü görüşlerinizi, reklam isteklerinizi, şikayetlerinizi, önerilerinizi ve tekliflerinizi aşağıda yer alan mail adresi aracılığıyla bize bildirebilirsiniz.

 

Sitemize giriş yapan, video/film izleyen herkez, aşağıda yer alan koşulları okumuş olarak kabul edilir.

1-) Bu sitede yer alan tüm videolar; video.google.com, video.yahoo.com, vk.com gibi büyük video sitelerinden alınmaktadır.

2-) Sunucumuz bünyesinde kesinlikle video/film barındırılmamaktadır.

3-) Sitemizde yer alan her türlü içeriği kullanmak, kullanıcıların iradesinde olup, zorunlu değildir.

4-) Sitemizde; Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni küçümseyecek, aşağılayacak; milli egemenlik ve toprak bütünlüğümüzü zedelemeye ve bölmeye yönelik olan herhangi bir faaliyet ve materyal bulunmamaktadır.

5-) Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup, içeriğimizde +18, Warez ve Türk Cezâ Kanunu’na aykırı içerikler bulunmamaktadır.

6-) Sitemizde her türlü filmlere yapılan yorumların sorumlusu, yorumu yapan kişilerdir. Bu nedenle filmrax.com sitesi yapılan her türlü yorumlardan sorumlu tutulamaz. Uygunsuz yorum görüldüğü taktirde ise, derhal site yöneticilerince ilgili yorum silinecektir.

7-) filmrax.com sitesi Türk Cezâ Kanunun da yer alan 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde belirtilen ve tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. (İlgili yasa aşağıda bknz.) Bu yasa gereği web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz, uyarı alma ve bu uyarı gereği ilgili videoyu kaldırma prensibini benimsemiştir. Telif hakkına sebep olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri aşağıda yer alan mail adresinden bize ulaşabilirler.

 

İlgili Yasa:

MAD­DE 5- (1) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı içe­ri­ği kon­trol et­mek ve­ya hu­ku­ka ay­kı­rı bir fa­ali­ye­tin söz ko­nu­su olup ol­ma­dı­ğı­nı araş­tır­mak­la yü­küm­lü değil­dir.

(2) Yer sağ­la­yı­cı, yer sağ­la­dı­ğı hu­ku­ka ay­kı­rı içe­rik­ten, ce­za so­rum­lu­lu­ğu ile il­gi­li hü­küm­ler sak­lı kal­mak kay­dıy­la, bu ka­nu­nun 8 in­ci ve 9 un­cu mad­de­le­ri­ne gö­re ha­ber­dar edil­me­si ha­lin­de ve tek­nik ola­rak im­kân bu­lun­du­ğu öl­çü­de hu­ku­ka ay­kı­rı içe­ri­ği ya­yın­dan kal­dır­mak­la yü­küm­lü­dür.

 

İLETİŞİM MAİL ADRESİMİZ = filmrax@gmail.com

 

12 yorum bulunmaktadır: "İletişim"
 1. gülbeyaz 2 Şubat 2017, 03:14

  film siteniz çok güzel, merakla hergün takip ediyorum, genelde hep güncel vizyon filmleri oluyor, ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

 2. Ziya 11 Şubat 2017, 23:54

  Gördüğüm en kaliteli site bence, emeklerinize sağlık…

 3. ışık 3 Mart 2017, 23:55

  Sizi gerçekten tebrik ediyorum, siteniz çok iyi ve kaliteli filmler var.

 4. cemal 6 Mart 2017, 16:27

  Hocam site şahane, takipteyizzz

 5. esin bacı 16 Mart 2017, 23:45

  site şahane, filmler kaliteli ve herşeyden önemlisi görüntü kalitesi çok iyi, teşekkürler.

 6. hüseyin 23 Mart 2017, 15:36

  admin emeğine sağlık kardeşim, başarılarının devamını diliyorum.

 7. mambu 4 Nisan 2017, 18:36

  kalite=filmrax ………… teşekkürler…

 8. Ismaıl 28 Nisan 2017, 16:26

  Neden daha önce bu film piyasasına girmediniz, favori film sitem artık burası, teşekkürler.

 9. Emine 20 Ekim 2017, 14:14

  sitenizde film izlemek süper, bize bu filmleri seyretme imkanı tanıdığınız için simdiden tesekkkur ederim

 10. ali 28 Ekim 2017, 01:55

  sitenizi çok seviyorum ve takip ediyorum, emeklerinize teşekkürler.

 11. kenan 13 Mart 2018, 22:48

  Süper bir film yapmışlara arkadaşım.

 12. Erdo 21 Ağustos 2018, 01:24

  Başarılı bir site. Ellerine sağlık admin.