Sitemizde 57 Kategoride Toplam 769 Filme 2976 Yorum Yapılmış.

İki Eli Kanda izle 2016 türkçe dublaj izle

Film Bilgileri

İki Eli Kanda izle 2016 türkçe dublaj izle
720p

İki Eli Kanda izle filmi 2016 yapımı bir Amerikan filmi. Suç ve gerilim unsurlarının ustalıkla yan yana geldiği yapımımız da; Toby Howard (Chris Pine) ve hapisten çıkmış kardeşi Tanner (Ben Foster), Texas’ın batısında bir dizi banka soygununa imza atarlar. Amaçları, kısa sıra önce hayatını kaybetmiş annelerinin ters ipotekle sattığı çiftliğin borçlarını vergileriyle birlikte ödeyerek evin bankaya devredilmesini engellemektir. Nitekim çiftliğin bahçesinde petrol olduğu ortaya çıkmıştır. Borcu tamamen kapatmaları için daha soymaları gereken bankalar bulunmaktadır. Ancak emekliliğine az zaman kalmış polis memuru Marcus Hamilton (Jeff Bridges) ve mesai arkadaşı Alberto Parker (Gil Birmingham) soyguncuların peşini bırakmayacaktır.

 

iki eli kanda full hd izle

 

Filmin oyuncu kadrosudna bulunan isimler usta isimlerle bezenmiş Chris Pine ,  Ben Foster ,  Jeff Bridges ,  Gil Birmingham ,  Marin Ireland gibi isimlerin yer aldığı filmimizin yönemteni ise David Mackenzie. 7.7 gibi bir Imdb puanına sahip yapımımız sinemaseverlerden tam not almayı başarıdı. Dram ve suç konulu filmimiz izlenmeye değer bir film.

 

102 dakika boyunca akıcı ve sürükleyici öyküsü ile heyecan dolu olan yapımımızı sitemizde tek part full hd kalitesinde sorunsuzca izleyebilirsiniz.

Benzer Filmler