Sitemizde 57 Kategoride Toplam 775 Filme 2980 Yorum Yapılmış.

İçimdeki Hazine Sansürsüz izle – 2018 Yerli Aksiyon Gerilim Filmi

Film Bilgileri

İçimdeki Hazine Sansürsüz izle – 2018 Yerli Aksiyon Gerilim Filmi
720p

Yerli bir gerilim filmi olan ve bir kızın babasız kaldıktan sonra başına gelen korkunç olayları konu olarak ele alınan İçimdeki Hazine sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. İçimdeki Hazine izle adlı film sinemalar da 4.373.759 kişi tarafından izlenmiştir.

 

İçimdeki Hazine full hd izle

 

İçimdeki Hazine tek parça izle adlı bu harika gerilim filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, annesini kaybettikten  sonra babası ile büyüyen ve yaşını aldıktan sonra erkek arkadaşı ile birlikte İstanbul’dan ayrılarak Ankara’ya taşınan Sema, bura da kendi işini kurmuş ve son derece mutlu bir hayat yaşamaktadır. Her akşam babasını görüntülü arayarak onunla sohbet eden ve sonsuza kadar babasına vefa borcunu ödeyemeyeceğini düşünen Sema, ayda 1 kere babasının yanına giderek onun ihtiyaçlarını gidermektedir. Fakat bir akşam kendisine gelen bir telefon sonrasında babasının öldürüldüğü haberini alan kız hemen erkek arkadaşını arayarak İstanbul’a gitmesi gerektiğini söyler. Erkek arkadaşına haber verdikten sonra hemen yola çıkan Sema, İstanbul’a gelip Adli Tıp Kurumu’n da babasını teşhis ettikten sonra kendisine miras olarak kalan köşke geçerek orada bir hafta kalır. Bu 1 hafta içerisin de evi baştan sona değiştiren Sema, babasının yatak odasın da inanılmaz bir kağıt bulur. Bu kağıdın içerisindeki bilgiler kızın bir aklının şaşmasına neden olacaktır. Hemen erkek arkadaşını arayarak kağıt hakkında bilgi verir. Hemen yola çıkan Sema’nın erkek arkadaşı kız arkadaşının babasının köşküne gelip kağıdı incelediği zaman bu kağıdın geleceği okuyan bir makinenin yapımının projesi olduğunu anlar. Hemen bu kağıdı saklamaları gerektiğini söyleyen Sema’nın erkek arkadaşı Mehmet, bahçeden gelen sesler sonrasın da camdan dışarıya baktığında eli silahlı bir kaç adamın evin etrafını sardığını fark eder. Hemen kız arkadaşını alarak köşkün gizli çıkışından evden kaçacak olan bu ikili, bu konu hakkında devlete bilgi vermeden kendi başlarına hareket etmeye karar vereceklerdir. Fakat aldıkları bu kararın ne kadar yanlış bir karar olduğunu anlamaları çok uzun sürmeyecektir. Bu kağıdın peşinde olan mafya babalarının eline düştüklerin de ise hayatta kalmak için büyük bir yalan söylemek zorunda kalacaklardır.

 

Ülkemiz de yapılan nadir gerilim filmlerinden olan ve izleyiciler tarafından tam not alan İçimdeki Hazine full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İstasyon adlı filme de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap "İçimdeki Hazine Sansürsüz izle – 2018 Yerli Aksiyon Gerilim Filmi"

Benzer Filmler