Sitemizde 57 Kategoride Toplam 716 Filme 2922 Yorum Yapılmış.

Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar? Türkçe Tek Parça izle

Film Bilgileri

Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar? Türkçe Tek Parça izle
720p

Hulk serisi yeni bir kahramanlık hikayesi ile karşımıza çıkmaktadır. Çocuklar tarafından oldukça sevilen ve özellikle Doctor Strange ile birlikte hareket ettikleri bölümleri daha çok ilgi gören Hulk, yine Doctor Strange ile birlikte Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar tek parça izle adlı film ile beyaz perdeye yansımaktadır.

 

Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar Türkçe dublaj izle

 

Doctor Strange ve Hulk, kendilerine karşı gelen ve yaşadıkları şehirleri karanlığa boğmak isteyen düşmanlar ile kahramanca savaşmışlar ve sonunda her seferinde galip gelerek insanları kurtarmışlardır. Fakat bu sefer ki rakipleri inanılmaz derece de güçlü ve çok farklı yeteneklere sahip olan Vixen’dir. Vixen, tüm güçlerinin yanı sıra Doctor Strange ve Hulk’un zamanında yenmiş olduğu karanlık güçlerin taklitlerini rahatlıkla yapabilme özelliğine sahip bir düşmandır. Vixen’in bu özelliği karşısında oldukça zor duruma düşecek olan Doctor Strange ve Hulk, insanları yeniden huzura kavuşturabilmek için ellerinden geleni Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar full hd izle adlı serilerinde gerçekleştireceklerdir.

 

Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar 720p izle adlı film 2016 yılında gösterime girmiş ve sinemalarda 4.242.637 kez izlenerek çocukların yine beğenisini kazanmıştır. Son yıllarda çocuklar haricinde yetişkinlerinde ilgisini çekmeyi başaran bu kahramanlar, bir sonraki serilerinde 10 milyon izlenmeyi hedeflemektedir. 2018 yılının en iyi animasyon filmi olan Taş devri firarda filmrax.com adresine eklenmiştir.

1 yorum yapılmış "Hulk: Canavarlar Nerede Yaşar? Türkçe Tek Parça izle"
  1. SandaLca_Blog 27 Mayıs 2018, 17:45

    Hulk mükemmel bir film bence serisi gelmesi lazım

Benzer Filmler