Sitemizde 57 Kategoride Toplam 648 Filme 2791 Yorum Yapılmış.

Hulk 1 izle 2003 türkçe dublaj full hd 720p

Film Bilgileri

Hulk 1 izle 2003 türkçe dublaj full hd 720p

Marvel sinema uyarlamalarının en dominant kahramanlarından birisi de Hulk olmaktadır. özellikle de son zamanlarda Avengers serisi ile sinema severlere çok daha farklı bir bakış açısı sunmakta olan yeşil renkli dev kahramanımızın modernleşmiş sinema dünyasındaki ilk serüveni 2003 senesinde başlamıştır.

 

hulk 1

hulk 1

 

Öyle ki şimdilerde Oscar Ödüllü oyuncu Mark Ruffalo tarafından canlandırılmakta olan Hulk’ ın ilk oyuncusu da Eric Bana olmuştur. Pi’ nin Yaşamı gibi son zamanların en başarılı filmlerinden birisine imza atan yönetmen Ang Lee önderliğinde çekilen Hulk 1 izle; her sahnesini biraz daha fantastik kılmayı başaran sağlam bir Marvel uyarlaması. Fox Stüdyoları’ nın yapımıcılığında çekilmiş olan Hulk 1 Full hd izle görüntü kalitesinde ve sanırım şimdiye dek pek çok Marvel uyarlamasınında üzerinde bir karanlığa sahip olmaktadır. Bu karanlıktan kastımız ise olumlu yöndedir. Keza karakterin iç dünyasında yaşamış olduğu buhranın dışa yansıma aşamalarında birbirinden farklı çıkarımları mükemmel sinema teknolojisi eşliğinde yakalayabilirsiiz.

 

Öte yandan Hulk 1 Türkçe dublaj izle modundaki filmin ana konusuna da ünlü doktor Bruce Banner’ ın lideri olduğu bir projenin test aşamasında maruz kaldığı kaza ile başlangıç yapacaksınız. Yüksek miktarda radyasyona maruz kalan Banner, gama ışınlarından dolayı mutasyona uğrayarak yeşil bir deve dönüşür. Artık elindeki tek şansı kontrol etmekte sürekli olarak zorlandığı bu gücü bir şekilde sindirmek olacaktır. Tüm sinema severlere iyi seyirler dileriz…

Benzer Filmler