Sitemizde 57 Kategoride Toplam 721 Filme 2927 Yorum Yapılmış.

Horoz Bayram 2018 Türk Komedi Filmleri izle – Tek Parça Baş Yapıtlar

Film Bilgileri

Horoz Bayram 2018 Türk Komedi Filmleri izle – Tek Parça Baş Yapıtlar
720p

2018 yılında vizyona giren ve izleyicilerine bol bol kahkahalar sunan bir film olan Horoz Bayram sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Horoz Bayram izle adlı film sinemalar da 4.262.748 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Horoz Bayram 2018 izle

 

Filmin konusundann siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Bayram adında bir adam Şanlıurfa’nın küçük bir köyünde yaşayan ve buradaki insanlar tarafından gına geldiği söylenen bir şahıstır. Köyünde ki insanlar tarafından artık güvenilmez bir insan olarak lanse edilen bu adam, artık köylülerin yüzüne bakamaz hale gelir. Bunun en büyük nedeni ise köydeki bütün hemşerilerine borç takmış olmasıdır. Artık köylülerin canına takmış olan ve alacaklarını tahsis etmek için köyün meydanın da toplanarak meydana Bayram’ın gelmesini istemektedir. Tam bu sıra da köylüler tarafından linç edileceğini anlayan Bayram ise bu durumdan kurtulmak için acilen bir plan yapması gerekmektedir. Aynı gün içerisinde kendisini ziyarete gelen avukat arkadaşına bu durumların hepsini anlatan Bayram’ın aklına bir fikir gelir. Hemen köyün meydanına giden ve arkadaşını hokkabaz kılığına sokan Bayram, arkadaşından kendisini bir kutuya koyarak horoza çevirmesini ve köylüye horozun 1 yıl sonra yeniden Bayram olacağını söylemesini ister. En azından köylülere olan borçlarını 1 sene erteleyerek aklında olan projeleri devreye sokmak ve para kazanarak yavaş yavaş borçlarını ödemek ister. Köy meydanın da arkadaşını horoza çevirdiğini söyleyen avukat aynen Bayram’ın dediklerini köylülere söyler. Köylüler bu duruma her ne kadar homurdansalar da yapacak bir şeyleri olmadığından dolayı 1 sene beklemek zorunda olduklarını anlarlar. Bu duruma köylülerin inanmasına oldukça sevinen Bayram ise arkadaşının arabası ile bir alt köye giderek burada çalışmaya başlar ve kazandığı paraları biriktirir. Biriktirdiği paralar ile 1 sene sonra köyüne gidecek olan Bayram’ı gören halk ise çok şaşıracaktır. Çünkü horoz olduğunu düşündükleri Bayram’ın horozunun ölmesine rağmen Bayram’ın çıkıp gelmesi Horoz Bayram tek parça izle adlı filmde halkın korkudan altına kaçırmalarına sebep olacaktır. Bir çok komik olayların yaşandığı filmi izlerken gülme krizlerine gireceksiniz.

 

Son zamanların en komik köy filmi olarak gösterilen ve izleyicilerin keyif aldıklarını belirttikleri Horoz Bayram full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Balkaymak adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

1 yorum yapılmış "Horoz Bayram 2018 Türk Komedi Filmleri izle – Tek Parça Baş Yapıtlar"
  1. c_ahmethoca 12 Eylül 2018, 21:42

    Köylğlere aptal muamelesi yapılmış. Horoz Bayram bence pek iyi değil.

Benzer Filmler